Montážny referent

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiacMzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky. Konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon obstarávania v zmysle platných smerníc a usmernení pre oddelenie montáží spoločnosti a spriaznených spoločností zahrňujúce nákup materiálu, tovaru a služieb najmä:

  • spracovanie nákupnej špecifikácie v spolupráci so žiadateľom (nadriadený, šéf montér a pod.)
  • správne zakladanie skladových kariet a nových dodávateľov
  • riadenie a vyhodnocovanie výberových konaní
  • spracovanie návrhov objednávok a zmlúv v zmysle požiadaviek zadania a legislatívy
  • rokovania a uzatváranie zmluvného vzťahu s dodávateľmi
  • riešenie zmien, nezhôd a reklamácií smerom k subdodávateľom z komerčného hľadiska
  • hodnotenie dodávateľov

Súčinnosť spoločnosti pri zaistení dopravy a skladovania vlastných nakupovaných položiek pre oddelenie montáží v zmysle platných smerníc a usmernení najmä:

  • správny výkon vstupných kontrol, značenia a evidencia
  • správny výkon príjmu na sklad
  • zaistenie správneho skladovania
  • správna evidencia nakupovaného majetku
  • správny výkon výdaja do výroby, do montáže a odberateľom
  • správna evidencia a transfer dodávateľských dokladov v rámci informačného systému spoločnosti a ostatných oddelení a divízií spoločnosti
  • zaisťovanie dopravy vlastnými kapacitami, alebo dodávateľským spôsobom

Personálna práca najmä:

  • vedenie a aktualizácia kapacitného plánu
  • zabezpečenie obstarania personálu
  • zabezpečenie pracovných skúšok
  • administrácia interných a externých školení vrátane prípravy a administrácie mobilizačného školenia podľa platnej smernice a vyhotovenie protokolu
  • zabezpečenie oblečenia a ochranných prostriedkov
  • materiálovo-technické zabezpečenie personálu
  • pomoc pri administrácií pracovných príkazov, výkazov a montážnych denníkov
  • spolupráca pri vedení databázy pracovníkov s personálnym oddelením spoločnosti

Firemné akcie – vyhodnotenie hospodárskeho roka – výber najlepšieho zamestnanca za jednotlivé divízie (finančná odmena), vianočný večierok, Deň detí pre zamestnancov, Mikulášske posedenie pre deti zamestnancov, 4x do roka teambuildingové akcie jednotlivých divízií,
možnosť kariérneho rastu, možnosť absolvovania jazykových kurzov
zázemie veľmi silnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti jadrových elektrárni

Oslovení budú predovšetkým uchádzači, ktorí spĺňajú minimálne požiadavku praxe a vzdelania v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu.

Skúsenosti so strojárenským priemyslom.

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a za dobu svojej existencie sa vyprofilovala ako komplexný dodávateľ prevádzkových súborov a investičných celkov s akcentom na strojnú technológiu v jadrovej, klasickej a vodnej energetike, v petrochemickom a chemickom priemysle.

Činnosti spoločnosti ROEZ sú rozdelené na projekčné a inžinierske služby, expertné inžinierske služby v oblasti výskumu a vývoja strojnotechnologických zariadení, komplexné služby v oblasti kvality a bezpečnosti, zázemie výrobného závodu s unikátnym výrobným programom a montážnymi kapacitami, distribučný program špecializovaných technologických dodávok s expedičnými a servisnými službami a komplexné riadenie investičných projektov vrátane uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť má preverenú inžiniersku a realizačnú základňu, takže môže riešiť náročné strojnotechnologické realizácie a komplexné EPC kontrakty na kľúč, ktoré v sebe zahrňujú nielen typický rozsah inžinierskych a realizačných činností, ale aj oblasť vývoja a kvalifikácie zariadení a diela ako celku. To všetko pod jednou strechou.

viac informácii na stránke: www.roez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Lipianska
Tel.: +421366307950 kl.504
E-mail: poslať životopis
ID: 4809063  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac