Zvárač

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
14 - 16 EUR/hod.Konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity. Výška hodinovej sadzby závisí od skúseností a kvality práce od 14€/h.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za vykonávanie pridelených zváračských a pomocných prác s nimi súvisiacich.
Zodpovednosť za podávaný pracovný výkon a určené termíny pre pridelené zváračské práce.
Zodpovednosť za kvalitu vykonávaných zváračských prác.
Zodpovednosť za dodržiavanie predpísaných zváracích parametrov podľa (WPS, WPQR).
Zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP a enviromentu na pracovisku.
Zodpovednosť za udržiavanie čistoty, poriadku a prehľadnosti na pridelených pracoviskách.
Zodpovednosť za pridelené zariadenia, pomôcky, meradlá a pomocný materiál.
Zodpovednosť za dodržiavanie procesných máp týkajúcich sa divízie výroba.

Zváracie práce , v prípade potreby prípravné práce
Metóda zvárania 141 podľa EN ISO 4063 podľa NTD A.S.I. sekcia I
ARGÓN/ELEKTRÓDA
CS - carbon steel
orbitálne zváranie

Firemné akcie – vyhodnotenie hospodárskeho roka – výber najlepšieho zamestnanca za jednotlivé divízie (finančná odmena), vianočný večierok, Deň detí pre zamestnancov, Mikulášske posedenie pre deti zamestnancov, 4x do roka teambuildingové akcie jednotlivých divízií,
možnosť kariérneho rastu, možnosť absolvovania jazykových kurzov
zázemie veľmi silnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti jadrových elektrárni

Informácie o výberovom konaní

Kvalifikácia podľa EN287-1

Prax nutná, každý uchádzač je povinný sa pred uzatvorením zmluvného vzťahu zúčastniť pracovnej skúšky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zvárač

Počet rokov praxe

3

Schopnosť čítania izometrických výkresov, zvarovej dokumentácia, manuálna zručnosť, dôslednosť, precíznosť, samostatnosť .
Výhodou uchádzača je orientácia a prax v energetike či chemickom priemysle .
Platné oprávnenia, resp. osvedčenia na dané spôsoby zvárania - 141 oceľ, čierny materiál, nikel

Orbitálne zváranie

Miestom výkonu práce sú: Levice a Slovenská Ľupča

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a za dobu svojej existencie sa vyprofilovala ako komplexný dodávateľ prevádzkových súborov a investičných celkov s akcentom na strojnú technológiu v jadrovej, klasickej a vodnej energetike, v petrochemickom a chemickom priemysle.

Činnosti spoločnosti ROEZ sú rozdelené na projekčné a inžinierske služby, expertné inžinierske služby v oblasti výskumu a vývoja strojnotechnologických zariadení, komplexné služby v oblasti kvality a bezpečnosti, zázemie výrobného závodu s unikátnym výrobným programom a montážnymi kapacitami, distribučný program špecializovaných technologických dodávok s expedičnými a servisnými službami a komplexné riadenie investičných projektov vrátane uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť má preverenú inžiniersku a realizačnú základňu, takže môže riešiť náročné strojnotechnologické realizácie a komplexné EPC kontrakty na kľúč, ktoré v sebe zahrňujú nielen typický rozsah inžinierskych a realizačných činností, ale aj oblasť vývoja a kvalifikácie zariadení a diela ako celku. To všetko pod jednou strechou.

viac informácii na stránke: www.roez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4430104  Dátum zverejnenia: 22.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 14 EUR/hod.