Junior CFD výpočtár

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Leškova 3a, 811 04 Bratislava
Termín nástupu
september 2022
1 500 EUR/mesiac13.plat v prípade dobrých hospodárskych výsledkov R&D divízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POPIS PRACOVNEJ POZÍCIE:
CFD a analytické výpočty pre firemné projekty z oblasti jadrovej a klasickej energetiky, oil & gas a interných vývojových programov (zariadenia pre oblasť čpavku a zelenej energetiky)

Od uchádzača sa očakávajú nasledovné:
- skúsenosti s CFD podmienkou
- skúsenosti s rotačnými strojmi výhodou (turbíny, čerpadlá, ventilátory, ...)
- znalosti analytických metód (tlakové straty, bilančné výpočty, tepelné výpočty, návrhy čerpadiel, turbín, )
- spolupráca s výpočtármi, technológmi a projektantmi

(Inzerát je pre BA, ale je možné pracovať aj z Sokolovská 70, Levice v prípade záujmu)

Firemné akcie – vyhodnotenie hospodárskeho roka, vianočný večierok, Deň detí pre zamestnancov, Mikulášske posedenie pre deti zamestnancov, 4x do roka teambuildingové akcie jednotlivých divízií,
možnosť občasných homeofficov

CV spolu s motivačným listom prosím posielajte na kontaktnú osobu uvedenú nižšie.
Výhodou je poslať aj stručné portfólio s riešenými projektami - formát PDF/word/powerpoint. (minimálny rozsah, obrázok a jedna veta k projektu je dostatočná)

Sú plánované 2 výberové kolá:
- prvé kolo s personalistkou spoločnosti cez videohovor (Microsoft TEAMS) / prípadne osobne, cca 1x 15 min
- druhé kolo osobný pohovor s 3 R&D pracovníkmi, cca 3x 15 min

Všetci uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky inzerátu najmä na prax a pošlú CV + motivačný list, budú kontaktovaní emailom aj v prípade vyradenia z výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Aplikovaná mechanika (resp. iné odbory obsahujúce aj CFD)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Základy
Bežné používanie PC - Pokročilý
CAD systémy - Základy
Počítačová dynamika tekutín (CFD) - Mierne pokročilý
C++ - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Za prax sa považuje aj aktívne riešenie BP/DP, práce na univerzitných / vlastných projektoch.

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a za dobu svojej existencie sa vyprofilovala ako komplexný dodávateľ prevádzkových súborov a investičných celkov s akcentom na strojnú technológiu v jadrovej, klasickej a vodnej energetike, v petrochemickom a chemickom priemysle.

Činnosti spoločnosti ROEZ sú rozdelené na projekčné a inžinierske služby, expertné inžinierske služby v oblasti výskumu a vývoja strojnotechnologických zariadení, komplexné služby v oblasti kvality a bezpečnosti, zázemie výrobného závodu s unikátnym výrobným programom a montážnymi kapacitami, distribučný program špecializovaných technologických dodávok s expedičnými a servisnými službami a komplexné riadenie investičných projektov vrátane uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť má preverenú inžiniersku a realizačnú základňu, takže môže riešiť náročné strojnotechnologické realizácie a komplexné EPC kontrakty na kľúč, ktoré v sebe zahrňujú nielen typický rozsah inžinierskych a realizačných činností, ale aj oblasť vývoja a kvalifikácie zariadení a diela ako celku. To všetko pod jednou strechou.

viac informácii na stránke: www.roez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4356475  Dátum zverejnenia: 15.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac