Reagujte bez životopisu

Procesný inžinier R&D - senior (Chemické stroje / energetika)

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Sokolovská, Levice
Termín nástupu
september 2022
2 300 EUR/mesiac13.plat v prípade dobrých hospodárskych výsledkov R&D divízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POPIS PRACOVNEJ POZÍCIE:
Procesné výpočty na zariadeniach a celých technológiách R&D projektov v oblasti výroby čpavku a zelenej energetiky. Práce na ostatných firemných zákazkách v oblasti jadrovej a klasickej energetiky a oil & gas.

Od uchádzača sa očakáva nasledovné:
- návrh výmenníkov, odlučovačov a ďalších zariadení v energetike a petrochémii
- bilančné výpočty, tlakové straty, spaľovanie ("datasheets", PID)
- chuť učiť sa CFD podmienkou (skúsenosti výhodou)
- pri návrhu zariadení snaha o využívanie novších technológii (napr. kovová 3D tlač)
- skúsenosti s rotačnými strojmi výhodou (turbíny, čerpadlá, generátory, ... – preferovaná oblasť)
- organizačné schopnosti pri nastavovaní procesov v novovznikajúcich R&D priestoroch
- spolupráca s výpočtármi, technológmi a projektantmi
- koordinácia výroby a nabiehania prototypov (manažérska činnosť, cenové ponuky, subdodávky)

(UPOZORNENIE: ako spoločnosť si uvedomujeme veľký rozsah požiadaviek. V žiadnom prípade sa po uchádzačovi nepožaduje splnenie všetkých bodov. Hľadáme vhodný mix schopností / vlastností, v prípade viacerých kvalitných uchádzačoch sme pripravení otvoriť viac pracovných pozícii)

Firemné akcie – vyhodnotenie hospodárskeho roka, vianočný večierok, Deň detí pre zamestnancov, Mikulášske posedenie pre deti zamestnancov, 4x do roka teambuildingové akcie jednotlivých divízií,
možnosť občasných homeofficov

CV spolu s motivačným listom prosím posielajte na kontaktnú osobu uvedenú nižšie.
Výhodou je poslať aj stručné portfólio s riešenými projektami - formát PDF/word/powerpoint. (minimálny rozsah, obrázok a jedna veta k projektu je dostatočná)

Sú plánované 2 výberové kolá:
- prvé kolo s personalistkou spoločnosti cez videohovor (Microsoft TEAMS) / prípadne osobne, cca 1x 15 min
- druhé kolo osobný pohovor s 3 R&D pracovníkmi, cca 3x 15 min

Všetci uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky inzerátu najmä na prax a pošlú CV + motivačný list, budú kontaktovaní emailom aj v prípade vyradenia z výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chemické stroje, Energetické stroje, procesné inžinierstvo a podobné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Úplný začiatočník
Bežné používanie PC - Pokročilý
CAD systémy - Základy
Počítačová dynamika tekutín (CFD) - Mierne pokročilý
CAE - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

v prípade preukázateľnej praxe v „preferovaných oblastiach“ (viď popis pracovnej pozície) je postačujúca prax 5+ rokov

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a za dobu svojej existencie sa vyprofilovala ako komplexný dodávateľ prevádzkových súborov a investičných celkov s akcentom na strojnú technológiu v jadrovej, klasickej a vodnej energetike, v petrochemickom a chemickom priemysle.

Činnosti spoločnosti ROEZ sú rozdelené na projekčné a inžinierske služby, expertné inžinierske služby v oblasti výskumu a vývoja strojnotechnologických zariadení, komplexné služby v oblasti kvality a bezpečnosti, zázemie výrobného závodu s unikátnym výrobným programom a montážnymi kapacitami, distribučný program špecializovaných technologických dodávok s expedičnými a servisnými službami a komplexné riadenie investičných projektov vrátane uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť má preverenú inžiniersku a realizačnú základňu, takže môže riešiť náročné strojnotechnologické realizácie a komplexné EPC kontrakty na kľúč, ktoré v sebe zahrňujú nielen typický rozsah inžinierskych a realizačných činností, ale aj oblasť vývoja a kvalifikácie zariadení a diela ako celku. To všetko pod jednou strechou.

viac informácii na stránke: www.roez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4356459  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac