Obchodný manažér pre kusové dodávky a kusovú výrobu

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
Dohodou
1 700 EUR/mesiacMzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky. Konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné riadenie projektov menšieho rozsahu.
Kontrolovanie dodržiavania stanoveného rozpočtu, termínov a kvality diela.
Komunikovanie s objednávateľom, dodávateľmi, subdodávateľmi.
Tvorenie obchodných riešení, procesov a obchodných modelov.
Spracovanie technických a cenových ponúk.
Podporovanie predaja produktov s ohľadom na technickú a procesnú stránku a vzťahy s dodávateľom.
Vedenie príslušnej technickej a obchodnej dokumentácie.
Analyzovanie trhových podmienok, spracovanie výsledkov rozboru trhu, poskytovanie pravidelných prehľadov o výsledkoch a ich prezentovanie.
Spolupráca s obchodným a technickým úsekom spoločnosti.
Reprezentovanie spoločnosti na rokovaniach s obchodnými partnermi a ďalšími subjektami.
Orientácia na trhu, monitorovanie aktuálnych trendov a ich identifikácia.
Tvorenie strategických plánov (návrh, tvorba, spustenie nových produktov).
Podpora globálnej marketingovej stratégie firmy, tvorba produktových materiálov, produktové školenie a vzdelávanie obchodných reprezentantov firmy.
Skúsenosti v oblasti marketingu a predaja potrubných komponentov, strojných a tlakových zariadení pre Energetiku, Chémiu a Petrochémiu.

Práca v stabilnej spoločnosti
Trvalý pracovný pomer
Priateľský kolektív
Spoločenské a športové aktivity

Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavku praxe a vzdelania v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť
Flexibilita
Tvorivosť
Analytické myslenie
Maďarský jazyk výhodou

Miesto výkonu práce: Levice, Bratislava, Praha

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a za dobu svojej existencie sa vyprofilovala ako komplexný dodávateľ prevádzkových súborov a investičných celkov s akcentom na strojnú technológiu v jadrovej, klasickej a vodnej energetike, v petrochemickom a chemickom priemysle.

Činnosti spoločnosti ROEZ sú rozdelené na projekčné a inžinierske služby, expertné inžinierske služby v oblasti výskumu a vývoja strojnotechnologických zariadení, komplexné služby v oblasti kvality a bezpečnosti, zázemie výrobného závodu s unikátnym výrobným programom a montážnymi kapacitami, distribučný program špecializovaných technologických dodávok s expedičnými a servisnými službami a komplexné riadenie investičných projektov vrátane uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť má preverenú inžiniersku a realizačnú základňu, takže môže riešiť náročné strojnotechnologické realizácie a komplexné EPC kontrakty na kľúč, ktoré v sebe zahrňujú nielen typický rozsah inžinierskych a realizačných činností, ale aj oblasť vývoja a kvalifikácie zariadení a diela ako celku. To všetko pod jednou strechou.

viac informácii na stránke: www.roez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4345935  Dátum zverejnenia: 3.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac