Zvárač

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 200 EUR/mesiacMzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky. Konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity. V prípade živnosti výška hodinovej sadzby závisí od skúseností a kvality práce od 12€/h.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za vykonávanie pridelených zváračských a pomocných prác s nimi súvisiacich.
Zodpovednosť za podávaný pracovný výkon a určené termíny pre pridelené zváračské práce.
Zodpovednosť za kvalitu vykonávaných zváračských prác.
Zodpovednosť za dodržiavanie predpísaných zváracích parametrov podľa (WPS, WPQR).
Zodpovednosť za dodržiavanie zásad BOZP a enviromentu na pracovisku.
Zodpovednosť za udržiavanie čistoty, poriadku a prehľadnosti na pridelených pracoviskách.
Zodpovednosť za pridelené zariadenia, pomôcky, meradlá a pomocný materiál.
Zodpovednosť za dodržiavanie procesných máp týkajúcich sa divízie výroba.

Zváracie práce , v prípade potreby prípravné práce
Metóda zvárania 141 podľa EN ISO 4063 podľa NTD A.S.I. sekcia I
ARGÓN/ELEKTRÓDA
CS - carbon steel

Informácie o výberovom konaní

Kvalifikácia podľa EN287-1

Práce budú prebiehať priebežne celoročne podľa potrieb daných stavieb a projektov .

Prax nutná, každý uchádzač je povinný sa pred uzatvorením zmluvného vzťahu zúčastniť pracovnej skúšky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zvárač

Počet rokov praxe

3

Schopnosť čítania izometrických výkresov, zvarovej dokumentácia, manuálna zručnosť, dôslednosť, precíznosť, samostatnosť .
Výhodou uchádzača je orientácia a prax v energetike či chemickom priemysle .
Platné oprávnenia, resp. osvedčenia na dané spôsoby zvárania - 136, 111, 141.

Miestom výkonu práce sú: Česká republika a Slovensko

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a za dobu svojej existencie sa vyprofilovala ako komplexný dodávateľ prevádzkových súborov a investičných celkov s akcentom na strojnú technológiu v jadrovej, klasickej a vodnej energetike, v petrochemickom a chemickom priemysle.

Činnosti spoločnosti ROEZ sú rozdelené na projekčné a inžinierske služby, expertné inžinierske služby v oblasti výskumu a vývoja strojnotechnologických zariadení, komplexné služby v oblasti kvality a bezpečnosti, zázemie výrobného závodu s unikátnym výrobným programom a montážnymi kapacitami, distribučný program špecializovaných technologických dodávok s expedičnými a servisnými službami a komplexné riadenie investičných projektov vrátane uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť má preverenú inžiniersku a realizačnú základňu, takže môže riešiť náročné strojnotechnologické realizácie a komplexné EPC kontrakty na kľúč, ktoré v sebe zahrňujú nielen typický rozsah inžinierskych a realizačných činností, ale aj oblasť vývoja a kvalifikácie zariadení a diela ako celku. To všetko pod jednou strechou.

viac informácii na stránke: www.roez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4332705  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac