Vedúci montážnej skupiny

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 800 - 2 000 EUR/mesiacMzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky. Konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá a participuje na pridelených dopytovo-ponukových konaniach, spolupracuje a vyhodnocuje kalkulácie a ponuky divízie na pridelených projektoch, predkladá riaditeľovi divízie na schválenie,
• zodpovedá za prípravné činnosti, kde preberá zodpovednosť za časť príprava montáže a výkon montáže,
• spoluorganizuje s výrobným riaditeľom prípravné inžinierske činnosti (najmä spracovanie pracovných postupov, plánov kontrol a skúšok, normatívov, harmonogramu prípravných a montážnych činností atď.), komunikáciu s inžinierskymi pracovníkmi, pracovníkmi kvality a administratívnymi pracovníkmi (napr. v oblasti školení), praktickú prípravu ( napr. komunikáciu s pri obstarávaní materiálu, subdodávok a dielenskú prefabrikáciu), nominuje a rozdeľuje pracovníkov montáže a zúčastňuje sa výberu dodávateľských organizácií a aktívne spolupracuje s výrobným riaditeľom,
• zodpovedá za preberanie a odovzdávanie pracoviska, za riadenie manažmentu jednotlivých montážnych správ, ako aj za jednotlivých stavbyvedúcich a šéf-montérov hlavne dodržiavanie interných smerníc spoločnosti, pravidiel bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, predpisov o ochrane životného prostredia a dodržiavanie legislatívy,
• vedie týždenné porady na montážnych správach,
• zodpovedá sa správnosť vystavených týždenných pracovných príkazov, najmä s ohľadom na definovanie zodpovedajúcej prácnosti jednotlivých úkonov v pomere k fondu človeko-hodín,
• vykonáva pravidelnú a náhodnú kontrolu miest výkonu montážnych prác najmä z hľadiska dodržiavania termínov, kvality a dodržiavania interných a externých predpisov,
• zabezpečuje výkon kontroly príslušnej evidencie najmä montážnych denníkov a súpisov vykonaných prác,
• zabezpečuje kontrolu výkonu činnosti a koordináciu subdodávateľských organizácií,
• zúčastňuje sa porád so zákazníkom týkajúcich dôležitých udalostí na stavbe (kontrolné dni, zmenové konania, združená montáž, kolízie, pracovné úrazy a pod.),
• zodpovedá za styk so zákazníkom, správnosť výkladu, prejednanie vecnej náplne a termínov plnenia, prejednanie nejasností, zmien a dodatkov
• zodpovedá za termínové plnenie úloh vyplývajúcich z predmetu plnenia zmluvy vo všetkých etapách projektu a to jednak navonok ale aj do vnútra spoločnosti
• zodpovedá za organizačné zabezpečenie projektu, technologickú prípravu a koordináciu dodávok na realizovanom projekte,
• zodpovedá za dodržiavanie kalkulovaných nákladov a aktualizáciu nákladovej tabuľky.

Firemné akcie – vyhodnotenie hospodárskeho roka – výber najlepšieho zamestnanca za jednotlivé divízie (finančná odmena), vianočný večierok, Deň detí pre zamestnancov, Mikulášske posedenie pre deti zamestnancov, 4x do roka teambuildingové akcie jednotlivých divízií,
možnosť kariérneho rastu, možnosť absolvovania jazykových kurzov
zázemie veľmi silnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti jadrových elektrárni

Oslovení budú predovšetkým uchádzači, ktorí spĺňajú minimálne požiadavku praxe a vzdelania v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

Počet rokov praxe

5

Orientácia vo výkresovej výrobnej dokumentácií, v materiáloch hutného charakteru, v normách a vyhláškach pre tlakové zariadenia.
Zodpovednosť, spoľahlivosť.

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a za dobu svojej existencie sa vyprofilovala ako komplexný dodávateľ prevádzkových súborov a investičných celkov s akcentom na strojnú technológiu v jadrovej, klasickej a vodnej energetike, v petrochemickom a chemickom priemysle.

Činnosti spoločnosti ROEZ sú rozdelené na projekčné a inžinierske služby, expertné inžinierske služby v oblasti výskumu a vývoja strojnotechnologických zariadení, komplexné služby v oblasti kvality a bezpečnosti, zázemie výrobného závodu s unikátnym výrobným programom a montážnymi kapacitami, distribučný program špecializovaných technologických dodávok s expedičnými a servisnými službami a komplexné riadenie investičných projektov vrátane uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť má preverenú inžiniersku a realizačnú základňu, takže môže riešiť náročné strojnotechnologické realizácie a komplexné EPC kontrakty na kľúč, ktoré v sebe zahrňujú nielen typický rozsah inžinierskych a realizačných činností, ale aj oblasť vývoja a kvalifikácie zariadení a diela ako celku. To všetko pod jednou strechou.

viac informácii na stránke: www.roez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4331109  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac