Prevádzkar stabilných hasiacich zariadení (SHZ) a EPS

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Prologis, Senec
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacMzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky. Konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Výkon a evidencia denných, týždenných a mesačných kontrol SHZ (stabilných hasiacich zariadení).
•Výkon a evidencia denných, týždenných a mesačných kontrol EPS a HSP (elektrickej požiarnej signalizácie a hlasovej signalizácie požiaru).
•Pravidelná kontrola strojovne SHZ, jej údržba a dopĺňanie paliva.
•Vypracovávanie, vedenie a udržiavanie dokumentácie ochrany pred požiarmi v súlade so skutočným stavom.
•Vyjadrenie sa k projektom z hľadiska požiarnej ochrany.
•Zabezpečovanie dodržiavania PO (požiarnej ochrany.)
•Drobná údržba a oprava príslušenstva, požiarnych zariadení a súvisiaceho vybavenia.
•Operatívne odstraňovanie porúch na požiarnych zariadeniach a výmena spotrebného materiálu.
•Pravidelné obhliadky zverených požiarnych zariadení a technologických zariadení za účelom eliminovania a predchádzania prípadným poruchám v zmysle dohodnutého harmonogramu.
•Príprava informácií pre spracovanie zoznamu potrebných opráv a údržby (plánovaná údržba), zabezpečenie operatívnych a plánovaných opráv a údržby, výkon činností podľa požiadaviek nadriadeného.
•Nákup a evidencia spotrebného materiálu na realizáciu malých opráv a údržbárskych prác.
•Udržiavanie čistoty zariadení.
•Kontrola funkčnosti zabezpečovacích prvkov zariadení.
•Súčinnosť pri výkone funkčných skúšok zariadení ZODT (zariadenia na odvod dymu a tepla) a jeho evidencia.
•Obsluha technologických zariadení kotolne v zmysle vyhl. 25/84 v zn. vyhl. 75/96 a prevádzkového poriadku kotolne, obsluha klimatizačných zariadení.
•Zabezpečenie dát/vstupov na základe fyzických odpočtov podružných meradiel ( elektr. Energia, voda, plyn ).
•Posielanie pravidelných týždenných reportov vykonaných prác pre prípravu mesačného reportu.
•Súčinnosť pri vypracovaní harmonogramu preventívnej údržby objektu a technických zariadení, odborných prehliadok a skúšok vyhradených technických zariadení a koordinácia ich realizácie v zmysle príslušných právnych predpisov, legislatívnych nariadení a podkladov od dodávateľov zariadení.
•Zabezpečenie realizácie opatrení, ktoré vyplynuli z odborných prehliadok a odborných skúšok.
•Koordinácia a dozor prác vykonávaných dodávateľmi.
•Súčinnosť pri spracovaní ročného rozpočtu plánovaných opráv a investícií, ktorý predchádza kalendárnemu roku, pre ktorý sa rozpočet zostavuje.

Havarijná služba

•Držanie pohotovostnej havarijnej služby v plnom vybavení na odstránenie porúch (resp. na zamedzenie vzniku ďalších škôd) prevádzkovej infraštruktúry.

Pracovný pomer v silnej a stabilnej spoločnosti
Možnosť kariérneho postupu a odborného vzdelávania
Mobilný telefón

Oslovení budú predovšetkým uchádzači, ktorí spĺňajú minimálne požiadavku praxe a vzdelania v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technik požiarnych zariadení

Počet rokov praxe

2

Táto práca je vhodná pre toho, kto:

•je držiteľom platného osvedčenia požiarneho technika podľa zákona č. 314/2001 Z.z. (výhodou),
•má prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky,
•má skúsenosti s sprinklerovým systémom a EPS a HSP,
•je držiteľom vodičského preukazu,
•vie používať MS Office a SAP, prípadne iný správcovský FSM systém,
•je flexibilný a zodpovedný za svoje rozhodnutia,
•vie pracovať samostatne, avšak je aj tímovým hráčom.

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a za dobu svojej existencie sa vyprofilovala ako komplexný dodávateľ prevádzkových súborov a investičných celkov s akcentom na strojnú technológiu v jadrovej, klasickej a vodnej energetike, v petrochemickom a chemickom priemysle.

Činnosti spoločnosti ROEZ sú rozdelené na projekčné a inžinierske služby, expertné inžinierske služby v oblasti výskumu a vývoja strojnotechnologických zariadení, komplexné služby v oblasti kvality a bezpečnosti, zázemie výrobného závodu s unikátnym výrobným programom a montážnymi kapacitami, distribučný program špecializovaných technologických dodávok s expedičnými a servisnými službami a komplexné riadenie investičných projektov vrátane uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť má preverenú inžiniersku a realizačnú základňu, takže môže riešiť náročné strojnotechnologické realizácie a komplexné EPC kontrakty na kľúč, ktoré v sebe zahrňujú nielen typický rozsah inžinierskych a realizačných činností, ale aj oblasť vývoja a kvalifikácie zariadení a diela ako celku. To všetko pod jednou strechou.

viac informácii na stránke: www.roez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4319738  Dátum zverejnenia: 3.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac