Vedúci montážnej skupiny/Šéfmontér

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacMzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky. Konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie plynulého chodu montážnych činností v zmysle stanoveného harmonogramu.
Vedenie skupiny zverených montážnych pracovníkov.
Plánovanie a organizovanie práce na montážnom pracovisku.
Zabezpečenie dodržiavania technologických postupov montáže.
Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných, protipožiarnych a enviromentálnych predpisov na pracovisku.
Kontrola kvality vykonaných montážnych prác a realizácia opatrení na odstránenie nezhôd a nekvality.
Operatívne riešenie vzniknutých problémov a minimalizácia prípadných prestojov a sklzov voči harmonogramu.
Evidencia, kontrola a vypracovanie záznamov dochádzky zverených montážnych pracovníkov.
Spolupráca pri navrhovaní montážnych technologických postupov, harmonogramov a rozpočtov montáže.
Vedenie, motivovanie a vypracovanie návrhov na ohodnocovanie podriadených pracovníkov.
Komunikácia so zástupcami zákazníka a kooperujúcimi subjektami.
Komunikácia s vedúcim montážnych činností, projektovým vedúcim, technológom montáže a pracovníkmi oddelenia kvality.

Práca v stabilnej spoločnosti
Trvalý pracovný pomer
Priateľský kolektív
Spoločenské a športové aktivity

Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavku praxe a vzdelania v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vedúci montáže; Šéfmontér

Počet rokov praxe

3

Uprednostňujeme plný úväzok, je však možná dohoda

Čítanie technickej dokumentácie, znalosť technológie zvárania.

Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, zvládanie stresových situácií.

Podmienkou je minimálne vzdelanie strojárskeho charakteru.

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a za dobu svojej existencie sa vyprofilovala ako komplexný dodávateľ prevádzkových súborov a investičných celkov s akcentom na strojnú technológiu v jadrovej, klasickej a vodnej energetike, v petrochemickom a chemickom priemysle.

Činnosti spoločnosti ROEZ sú rozdelené na projekčné a inžinierske služby, expertné inžinierske služby v oblasti výskumu a vývoja strojnotechnologických zariadení, komplexné služby v oblasti kvality a bezpečnosti, zázemie výrobného závodu s unikátnym výrobným programom a montážnymi kapacitami, distribučný program špecializovaných technologických dodávok s expedičnými a servisnými službami a komplexné riadenie investičných projektov vrátane uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť má preverenú inžiniersku a realizačnú základňu, takže môže riešiť náročné strojnotechnologické realizácie a komplexné EPC kontrakty na kľúč, ktoré v sebe zahrňujú nielen typický rozsah inžinierskych a realizačných činností, ale aj oblasť vývoja a kvalifikácie zariadení a diela ako celku. To všetko pod jednou strechou.

viac informácii na stránke: www.roez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4130261  Dátum zverejnenia: 27.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac