Revízny technik plynových a tlakových zariadení

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 300 EUR/mesiacMzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky. Konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelná odborná starostlivosť o plynové a tlakové zariadenia
Výkon odborných prehliadok a skúšok VTZ plynových a tlakových
Vypracovávanie a aktualizovanie harmonogramov revízií VTZ plynových a tlakových
Vypracovávanie a archivovanie revíznych správ
Vypracovanie cenových ponúk
Podpora a poradenstvo v rámci spoločnosti
Servisné práce v oblasti plynových a tlakových zariadení

Práca v stabilnej spoločnosti
Ročný výkonnostný bonus
Firemné vozidlo
Firemný telefón
Trvalý pracovný pomer
Priateľský kolektív
Spoločenské a športové aktivity
Možnosť odborného vzdelávania

Oslovení budú predovšetkým uchádzači, ktorí spĺňajú minimálne požiadavku praxe a vzdelania v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Vyžaduje sa - Osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009, § 16
Schopnosť samostatne riešiť problémy
Kultivovaná písomná a ústna komunikácia
Proaktívny a pozitívny prístup k práci
Analytické myslenie, konštruktívny prístup
Adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a za dobu svojej existencie sa vyprofilovala ako komplexný dodávateľ prevádzkových súborov a investičných celkov s akcentom na strojnú technológiu v jadrovej, klasickej a vodnej energetike, v petrochemickom a chemickom priemysle.

Činnosti spoločnosti ROEZ sú rozdelené na projekčné a inžinierske služby, expertné inžinierske služby v oblasti výskumu a vývoja strojnotechnologických zariadení, komplexné služby v oblasti kvality a bezpečnosti, zázemie výrobného závodu s unikátnym výrobným programom a montážnymi kapacitami, distribučný program špecializovaných technologických dodávok s expedičnými a servisnými službami a komplexné riadenie investičných projektov vrátane uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť má preverenú inžiniersku a realizačnú základňu, takže môže riešiť náročné strojnotechnologické realizácie a komplexné EPC kontrakty na kľúč, ktoré v sebe zahrňujú nielen typický rozsah inžinierskych a realizačných činností, ale aj oblasť vývoja a kvalifikácie zariadení a diela ako celku. To všetko pod jednou strechou.

viac informácii na stránke: www.roez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4058605  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac