Revízny technik elektrických zariadení v JE Mochovce

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 EUR/mesiacv prípade živnosti(obdobne v zmysle prepočtu na pracovnú zmluvu). Mzda je tvorená z pevnej a pohyblivej zložky. Konečná výška mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta a jeho mesačnej aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozsah prác je zameraný najmä na vydávanie:
1) Revíznej správy - OPOS (Odborná
prehliadka a odborná skúška) na funkčné skúšky pre vývody pod 1000 V v súlade s STN 33 2000-6 a Vyhláškou č. 508/2009 Z.z.;
2) Revíznej správy - OPOS na funkčné skúšky pre vývody nad 1000 V v súlade s STN 33 2000-6 a Vyhláškou č. 508/2009 Z.z. a
3) Východiskovej revíznej správy – OPOS

Práca v stabilnej spoločnosti
Trvalý pracovný pomer
Priateľský kolektív
Spoločenské a športové aktivity

Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavku praxe a vzdelania v odbore.

Predpokladom zúčastnenia sa pohovoru je splnenie všetkých náležitostí v zmysle tohto zadania pracovnej pozície.
Okrem toho je potrebné, aby záujemca priniesol na pracovný pohovor, resp. zaslal:
a) profesijný životopis s minimálnym obsahom:
* meno a priezvisko experta,
* dosiahnuté vzdelanie,
* súčasná pracovná pozícia,
* prehľad profesijnej praxe vzťahujúcej sa k plneniu predmetu výkonu revíznych činností (min. 2 roky praxe vzťahujúcej sa k plneniu predmetu obstarávania v jadrovej elektrárni),

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektro-technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

z toho min. 2 roky praxe vykonávanej v jadrovej elektrárni
5

Osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009, § 24

Zručnosti revíznych technikov:
• Schopnosť rozumieť pracovným procesom, problémom a riešeniam
• Schopnosť adaptovať sa na dynamické prostredie a stresujúcu pracovnú
• Schopnosť koordinovať a byť rozhraním s viacerými skupinami a pracovať
• Záväzná požiadavka: minimum 2 roky pracovných skúseností.

Kusové dodávky, dodávky kompletných prevádzkových súborov a investičných celkov, generálne opravy, outsourcing správy a údržby energetických zariadení a bezpečnostné analýzy.
Viac na http://www.roez.sk/o-nas

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Tyršova 2354/2
934 01 Levice
ID: 4057976  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac