Administratívny pracovník - servis zariadení

ROEZ, s.r.o.

Miesto práce
Mochovce, Kalná nad Hronom
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
640,00 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou bude EVIDENCIA a následné ZABEZPEČOVANIE SERVISU:

1, v oblasti AUTOPARKU:
- interná kontrola prevádzky firemných motorových vozidiel (na pohľad viditeľné poruchy, čistota vozidiel),
- zajednávanie termínov servisu jednotlivých automobilov,
- evidencia pneumatík, zabezpečovanie termínov pre výmenu pneumatík,
- evidencia platnosti STK; EK,
- evidencia termínov výmeny oleja,
- evidencia a riešenie poistných udalostí,
- vybavovanie poistení a prepisu motorových vozidiel.

v oblasti REVÍZIÍ
- evidencia platnosti revízií (vyhradené tech. zariadenia, plynové, tlakové, elektrické, zdvíhacie atď..),
- objednávanie výkonu revízií s končiacou platnosťou (z externých alebo interných zdrojov),
- vyraďovanie nástrojov,
- značenie dátumov vykonaných revízií na jednotlivých zariadeniach (plastové štítky).

v oblasti asistencie vedúcej divízie FACILITY MANAŽMENT
- evidencia dochádzky,
- evidencia vydaných BOZP a OPP pomôcok,
- vystavovanie a evidencia pracovných povolení,
- evidencia vydaných pracovných pomôcok,
- prípadná príprava dopytov - vystavovanie objednávok.

13. a 14. plat
teambuildingové akcie

Informácie o výberovom konaní

Pracovný čas príchod 7:00-7:30 - odchod 15:30-16:00 hod.

Pri tejto práci je najrozhodujúcejšou vlastnosťou uchádzača schopnosť komunikácie a zodpovednosť za výkon zverených činností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita.

Samoštúdium vyhlášky č.508/2009 Z.z. .

Spoločnosť bola založená v roku 2004 a za dobu svojej existencie sa vyprofilovala ako komplexný dodávateľ prevádzkových súborov a investičných celkov s akcentom na strojnú technológiu v jadrovej, klasickej a vodnej energetike, v petrochemickom a chemickom priemysle.

Činnosti spoločnosti ROEZ sú rozdelené na projekčné a inžinierske služby, expertné inžinierske služby v oblasti výskumu a vývoja strojnotechnologických zariadení, komplexné služby v oblasti kvality a bezpečnosti, zázemie výrobného závodu s unikátnym výrobným programom a montážnymi kapacitami, distribučný program špecializovaných technologických dodávok s expedičnými a servisnými službami a komplexné riadenie investičných projektov vrátane uvádzania do prevádzky.

Spoločnosť má preverenú inžiniersku a realizačnú základňu, takže môže riešiť náročné strojnotechnologické realizácie a komplexné EPC kontrakty na kľúč, ktoré v sebe zahrňujú nielen typický rozsah inžinierskych a realizačných činností, ale aj oblasť vývoja a kvalifikácie zariadení a diela ako celku. To všetko pod jednou strechou.

viac informácii na stránke: www.roez.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3552389  Dátum zverejnenia: 25.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 640,00 €