Shift Leader

Roen Est, s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Od 1 000 EUR/mesiac+ dochádzková prémia 100 Eur, náborový príspevok 1000 Eur, príplatky v zmysle Zákonníka práce. Finálna výška mzdy závisí od pracovných skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie prideleného personálu, zabezpečovanie disciplíny na pracovisku a motivovanie pridelených zamestnancov.

Zástup Team Leadra v plnom rozsahu počas jeho neprítomnosti na pracovisku.

Kontrola dodržiavania stanovených pracovných postupov.
Kontrola kvality a spolupráca na odstránení kvalitatívnych nedostatkov.

Nastavenie systému práce.
Zabezpečovanie zaškolenia prideleného personálu.
Dodržiavanie pravidiel BOZP.

Reporting nadriadenému.

Ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného.

Práca v medzinárodnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer.

Možnosť kariérneho postupu.

Práca na dve zmeny.

Nástupný bonus 1000 EUR (po 12 mesiacoch).

Dochádzkový bonus 100 EUR.

Stravné lístky v hodnote 5,85 EUR.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite Váš životopis na adresu kontaktnej osoby:
[email protected].
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Vaše osobné údaje budú spracované v súlade s Európskym všeobecným nariadením o ochrane údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske výhodou, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

2

Čítanie technickej a výkresovej dokumentácie.
Pracovitosť, flexibilita, zodpovedný prístup k práci.
Komunikačné schopnosti.

Schopnosť riadiť a delegovať.

Roen Est, s.r.o. je stabilná prosperujúca spoločnosť so zahraničnou účasťou vyrábajúca výmenníky tepla, ktorá pôsobí na slovenskom trhu v oblasti priemyslu už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4825104  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac