Senior HR Generalist

Roen Est, s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 17, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 700 EUR/mesiacdochádzková prémia až do 100 Eur, náborový príspevok, príplatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-riadenie všetkých HR procesov, ako je napríklad proces prijímania zamestnancov, náborový proces na vyššie a stredné manažérske pozície
-vedenie pohovorov s kandidátmi na akúkoľvek pozíciu, poskytovanie informácií o všetkých potrebných skutočnostiach na základe profilu hľadanej pozície,
-vedenie prideleného personálu, zabezpečovanie disciplíny na pracovisku a motivovanie pridelených zamestnancov,
-interná komunikácia,
-interné školenia v rámci procesu adaptácie zamestnancov, resp. prostredníctvom koordinácie interných zdrojov v oblasti HR funkcie závodu,
-komunikácia s externými spoločnosťami a inštitúciami (napr. Inšpektorát práce, orgány/úrady sociálneho poistenia, agentúry práce; výskumné a výberové spoločnosti; atď),
-správa administratívno-právnych otázok týkajúcich sa pracovnoprávnych vzťahov s vedením podniku a externými orgánmi,
-riadenie tréningových procesov pre všetkých zamestnancov závodu, tiež prostredníctvom koordinácie zdrojov v rámci funkcie HR,
-manažovanie HR projektov (napr. duálne vzdelávanie; Mapovanie zručností; Revízia a uplatňovanie motivačných systémov; atď.),
-spracovávanie mzdových podkladov a dochádzky všetkých zamestnancov,
-spracovávanie reportov a monitorovanie hlavných ukazovateľov funkcie (HR KPIS), napríklad okrem iných: absencia, nadčasy, obrat, pracovná sila atď., ako aj všetky tie, ktoré je možné určiť a monitorovať v súlade s vedením závodu,
-ďalšie činnosti súvisiace s funkciou ľudských zdrojov, ktoré určí vedenie závodu.

- práca v medzinárodnej spoločnosti- dochádzkový bonus 100 EUR- nástupný bonus 1000 EUR (po 12 mesiacoch)

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite Váš životopis na adresu: [email protected] .
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, spĺňajúcich požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Personalistika/ HR oddelenie (oddelenie ľudských zdrojov)

Počet rokov praxe

3

-prax na podobnej pozícií a vo výrobnej spoločnosti podmienkou
-znalosť Zákonníka práce SR, orientácia v pracovno-právnej legislatíve
-organizačné a plánovacie schopnosti,
-komunikačné a prezentačné zručnosti
-flexibilita
-analytické myslenie
-práca v tíme,
-samostatnosť ,
-zodpovednosť a precíznosť,
-orientácia v procesoch
-dôslednosť

Roen Est, s.r.o. je stabilná prosperujúca spoločnosť so zahraničnou účasťou vyrábajúca výmenníky tepla, ktorá pôsobí na slovenskom trhu v oblasti priemyslu už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4765064  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac