Mechanik / Údržbár strojov a zariadení

Roen Est, s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 17, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 650,00€ + výkonnostná prémia + dochádzkový bonus + náborový bonus + príplatky v zmysle Zákonníka prace

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba strojov, nástrojov a výrobných zariadení, ich nastavenie, prestavenie
- vykonávanie opráv, preventívna údržba podľa plánu údržby
- starostlivosť a údržba strojového parku

- práca pre medzinárodnú výrobnú spoločnosť
- teambuildingové akcie
- možnosť vzdelávania zamestnancov, jazykové kurzy
- práca v 2-zmennej prevádzke

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis na adresu: personalneodd@roenest.com
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

- platná elektro vyhláška § 22
- skúsenosti s elektro aj mechanickou údržbou vo výrobnej strojárskej spoločnosti
- samostatnosť, zodpovednosť

Roen Est, s.r.o. je stabilná prosperujúca spoločnosť so zahraničnou účasťou vyrábajúca výmenníky tepla, ktorá pôsobí na slovenskom trhu v oblasti priemyslu už viac ako 10 rokov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Trenčianska 17
915 34 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Suchánková
E-mail: poslať životopis
ID: 2866017   Dátum zverejnenia: 3.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 650,00€ + výkonnostná prémia + dochádzkový bonus + náborový bonus + príplatky v zmysle Zákonníka prace