Transfer Pricing Teamleader ž/m

Rödl & Partner

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pozície

  • Ponúkame jedinečnú šancu vytvoriť samostatný tím pre transferové oceňovanie na Slovensku v rámci siete Rödl & Partner
  • Jedná sa o samostatnú, do budúcna vedúcu pozíciu v rámci kancelárie Rödl & Partner v Bratislave
  • K Vašim kompetenciám bude patriť zodpovednosť za poskytovanie služieb v oblasti transferových cien klientom, rozvoj produktov v oblasti transferového oceňovania, akvizičná činnosť, ako aj vybudovanie odborného tímu v Bratislave
  • Budete zástupcom slovenskej kancelárie v medzinárodnej pracovnej skupine pre transferové ceny siete Rödl & Partner
  • Poskytneme Vám plnú podporu, ako aj školenie v rámci tímu pre transferové oceňovaie v pražskej kancelárii

Vaše kompetencie

  • Získavanie nových klientov na (nielen) slovenskom trhu
  • Prezentácia produktov transferových cien pre existujúcich klientov kancelárie
  • Príprava a aktualizácia dokumentácie k transferovému oceňovaniu
  • Nastavenie / revízia metodiky transferových cien
  • Preskúmanie rizík v oblasti transferových cien
  • Nastavenie alokácie zisku stálych prevádzkární
  • Príprava žiadostí o záväzné posúdenie transferových cien
  • Zastupovanie klientov pred správcom dane v oblasti transferových cien
  • Zabezpečenie odborných konferencií pre potenciálnych i existujúcich klientov, publikovanie odborných článkov
  • V budúcnosti odborné a personálne vedenie tímu, ktorý vybudujete

Váš profil

  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti ekonómie
  • Prehľad daňovej a účtovnej legislatívy
  • Znalosť oceňovania výhodou
  • Znalosť slovenčiny na úrovni materinského jazyka
  • Znalosť cudzieho jazyka, ktorá plne umožňuje odbornú prácu - angličtina alebo nemčina (nemčina výhodou)
  • Prax v poradenskej spoločnosti v oblasti transferových cien min. 2 roky
  • Otvorenosť, komunikatívnosť, schopnosť rokovať s klientom
  • Skúsenosti s akvizičnou činnosťou výhodou
  • Precíznosť, samostatnosť, analytické myslenie
  • Vodičský preukaz, ochota cestovať, flexibilita

Vaša perspektíva

  • Práca na plný úväzok
  • Stabilné zázemie renomovanej poradenskej spoločnosti
  • Zaujímavá a perspektívna práca v medzinárodnom prostredí
  • Systematické odborné a jazykové vzdelávanie
  • Možnosť profesionálneho rastu v zaujímavej a prestížnej oblasti s podporou skúsených kolegov
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie zodpovedajúce Vášmu pracovnému nasadeniu, HW a SW vybavenie
  • Teambuildingové akcie

Je pre Vás táto pozícia výzvou?

Budeme sa tešiť na Vaše CV, ktoré prosím pošlite na e-mailovú adresu priamo do rúk pani Zuzany Hoškovej,

HR managerky spoločnosti Rödl & Partner

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 3213385  Dátum zverejnenia: 12.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.