Stavbyvedoucí TZB (m/ž)

Rödl & Partner Consulting, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadavky:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Min. 2 roky praxe a zkušeností na pozici stavbyvedoucího
  • Znalost technické dokumentace TZB
  • Schopnost technického, případně i ekonomického řízení staveb po celé ČR
  • Dobrá znalost práce na PC v programech MS Office, částečně AutoCAD
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Organizační schopnosti, smysl pro přesnost, logické myšlení
  • Samostatnost, loajálnost a flexibilita

Popis činnosti:

  • Realizace stavby (vedení subdodavatelů a realizačního týmu)
  • Poskytování technické podpory investorovi během přípravy, realizace a dokončení zakázky
  • Plánování spotřeby materiálu a příprava k objednání materiálu
  • Plánování využití strojů a zařízení na stavbě
  • Koordinace a kontrola subdodavatelských prací
  • Používání a dodržování koncernových standardů a norem
  • Zajištění provedení všech požadovaných zkoušek a revizí díla a příslušné dokumentace

Náš mandant nabízí:

  • Perspektivní zaměstnání v úspěšném mezinárodním koncernu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Standartní benefity včetně služebního vozidla, telefonu a notebooku
  • Kariérní růst

Vaše nabídky spolu se strukturovaným životopisem, vysvědčeními a jinými doklady o vzdělání zasílejte na adresu:

Rödl & Partner Consulting, s.r.o., k rukám Aleny Spilkové