Sociálny pracovník

Rodinný detský domov n.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
asap
Od 1 064,5 EUR/mesiacOdmeňovanému podľa základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme patrí tarifný plat v sume platovej tarify s prihliadnutím na platový stupeň podľa počtu odpracovaných rokov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň vyplývajúca zo zákona č. 305/2005 Z.z. Zákon o sociálnoprávnej ochrane detí a o sociálnej kuratele.

Sociálny pracovník vykonáva opatrenia sociálnoprávnej ochrany detí v centre pre deti a rodiny so zameraním na sanáciu rodiny. Bližšie informácie ohľadne pracovnej náplne na osobnom pohovore.

Jedná sa o projektovú pozíciu, NP Rozvoj výkonu opatrení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately II.

Trvanie projektu: do 30.11.2026

Po doručení žiadostí o zamestnanie zamestnávateľ vyberie vhodných kandidátov na obsadenie pracovnej pozície, výberové konanie bude následne pokračovať osobným pohovorom, na ktorý pozve vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

  • bezúhonnosť
  • záujem o prácu s rodinou
  • psychologická spôsobilosť na prácu s deťmi
  • VŠ II stupňa, odbor sociálna práca podmienkou
  • VP typ B
  • prax v sociálnej oblasti vítaná
  • organizačné schopnosti, administratívne zručnosti
  • empatia, proaktivita, schopnosť zvládať záťažové situácie
  • ochota pracovať v kancelárii aj v teréne

Hlavnou činnosťou Rodinného detského domova n.o. je výkon opatrení sociálnoprávnej ochrany detí v centre pre deti a rodiny, umiestnených v zariadení na základe rozhodnutia súdu, a to pobytovou formou v profesionálnych náhradných rodinách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4818581  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 064,5 EUR/mesiac