Reagujte bez životopisu

Asistentka učiteľa/Učiteľka v súkromnej materskej škole

Rodinné centrum KRTKO, občianske združenie

Miesto práce
Dudova 2, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.11.2021, prípadne neskôr
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 250 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu radi prijmeme milú, zodpovednú a tvorivú osobu, pre ktorú je práca s deťmi poslaním, má vzťah ku deťom, vie pracovať samostatne, pričom je aj tímový hráč a rada sa naučí aj niečo nové.

Potešíme sa novej kolegyni na pozícií "Asistentka učiteľa v MŠ" alebo v prípade ukončeného pedagogického vzdelania na pozícií "Učiteľka v MŠ".

Bežné denné činnosti asistenta/-tky učiteľa predstavujú starostlivosť a výchovu detí, zabezpečenie bezpečnosti a normálneho duševného vývoja detí, pomoc deťom pri obliekaní, pri hygiene a pri edukačných aktivitách.

V prípade kvalifikovaného pedagogického zamestnanca na pozícií "Učiteľ/-ka v MŠ" ide aj o prípravu a realizáciu edukačných aktivít, pedagogickú diagnostiku detí, konzultácie s rodičmi a vedenie pedagogickej dokumentácie.

Ponúkame priateľský mladý kolektív, priestor pre sebarealizáciu a tvorivosť, menší kolektív detí, možnosť 8 hodinového alebo 6 hodinového úväzku.

Pre našich zamestnancov zabezpečujeme adaptačné vzdelávanie a radi podporíme Váš záujem o ďalšie vzdelávania - napr. Hejného matematika, Finančná gramotnosť pre deti predškolského veku, Fonematické uvedomovanie, štúdium pedagogiky, atď.

Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám Váš životopis na [email protected]. Následne Vás budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

predprimárne vzdelávanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak Vás práca s deťmi napĺňa a teší, máte ku deťom pekný vzťah, príjemné vystupovanie, pozitívny a chápajúci prístup ku deťom, empatiu flexibilitu, organizačné a komunikačné schopnosti, tak hľadáme práve Vás.

Prax, odborné a praktické skúsenosti, hra na hudobnom nástroji a znalosť anglického jazyka je výhodou.

Už 16 rokov poskytuje Súkromná škôlka KRTKO v Petržalke, (Dudova 2 – pri Dostihovej dráhe) kvalitnú výchovno-vzdelávaciu činnosť spĺňajúcu požiadavky ŠVP rozšírenú o projekty podporujúce správny životný štýl a zážitkovú formu vzdelávania.

Spolupracujeme s fyzioterapeutkou, logopedičkou, divadielkami, pani zubárkou, detskou knižnicou, trénermi, detskou psychologičkou a zapájame sa do enviroprojektov, spolupracujeme s domom seniorov, atď.

Radi používame Hejného metódu výučby matematiky, máme celoročný projekt Filipko v krajine zdravia, projekt Finančnej gramotnosti, Fyzioterapeutické cvičenia, Logopédiu a iné.

Sme registrované Zariadenie predprimárneho vzdelávania a sme v procese zaradenia do siete škôl a školských zariadení od 2022.

Vek detí je od 2 do 6 rokov, najviac máme predškolákov, máme veľmi kvalitnú predškolskú prípravu. Deti sú rozdelené do 4 tried podľa veku. Triedy sú veľké, máme veľkú záhradu aj detské dopravné ihrisko. K dispozícií je aj 1 učebňa s interaktívnou tabuľou a telocvičňa.

Počet detí v triede 10-15.

Viac o nás nájdete na www.krtko.eu, prípadne nám zavolajte na tel. č. 0940 308 527 alebo napíšte na [email protected].

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4200883  Dátum zverejnenia: 10.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac