Pracovníčka vo výrobe

ROCO Slovakia spol.s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1,90 € / hod. brutto + výkonnostné prémie do výšky 35% základnej mzdy + dochádzkové prémie + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava výroby (začisťovanie, oddeľovanie a predmontáž plastových dielov)
- 1-zmenná prevádzka

Priemerná mesačná mzda po zaškolení: 450 € netto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

- prax vo výrobnom podniku výhodou

- manuálna zručnosť, flexibilnosť, spoľahlivosť, chuť pracovať

Spoločnosť ROCO – SLOVAKIA, spol. s r.o. je 100 % dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Modelleisenbahn GmbH vyrábajúcou železničné modely. Skupina Modelleisenbahn je lídrom na európskom trhu modelovej železnice v segmente jednosmerného prúdu a dvojkou v európskom obchode so železničnými modelmi celkovo, tieto sa predávajú po celom svete pod značkami ROCO a FLEISCHMANN. V Európe, ktorá je najdôležitejším trhom pre modely vlakov, dosahujú tieto dve značky trhový podiel 25 percent.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3553854  Dátum zverejnenia: 5.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1,90 € / hod. brutto + výkonnostné prémie do výšky 35% základnej mzdy + dochádzkové prémie + 13.plat