Technik zlepšovania procesov, OPEX špecialista

Röchling Automotive Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiac1 800 EUR/mesiac, úprava mzdy po skončení skúšobnej doby každoročná úprava mzdy 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

správa a tvorba dokumentácie vo výrobe
sledovanie a vyhodnocovanie scrapu
sledovanie kapaciť strojov
organizácia QRQC - Problem solving
riadenie kaizen aktivít - zlepšovacích návrhov
zlepšovanie výrobných procesov - Lean manažment
koordinácia a manažovanie OPEX aktivít v spoločnosti

• Práca v modernom pracovnom prostredí
• Primerané finančné ohodnotenie
• Podporu odborného vzdelávania a osobného rozvoja
• Podporu jazykového vzdelávania
• Zamestnanecké benefity:

- Stravné lístky v hodnote 5,10 Eur plne hradené zamestnávateľom
- Príspevok na dopravu do zamestnania
- Dochádzkový bonus 50Eur mesačne
- Vianočný večierok, Deň zamestnancov
- Príspevok pri doporučení zamestnanca
- Odmena za zlepšovacie návrhy
- Príspevok pri narodení dieťaťa

Vami zaslané dokumenty eviduje spoločnosť Röchling Automotive Slovakia s.r.o. v databáze uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov. Po uvedenej lehote bude Vaša žiadosť a životopis vymazaný z databázy uchádzačov a skartovaný.
Ako uchádzač o zamestnanie zaslaním žiadosti o prijatie do pracovného pomeru a životopisu dávate spoločnosti Roechling Automotive Slovakia s.r.o. súhlas so spracúvaním osobných údajov po dobu 6 mesiacov. Po uvedenej lehote budú Vaše osobné údaje vymazané a skartované.
Vami udelený súhlas môžete kedykoľvek písomne odvolať na adrese [email protected]
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Lean manažment - Mierne pokročilý
5S - Mierne pokročilý
Quick Response Quality Control (QRQC) - Mierne pokročilý
Riešenie problémov - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

skúsenosti s prácou vo výrobnej spoločnosti - automobilový priemysel
skúsenosti v oblasti Lean manažmentu
proaktívny prístup
schopnosť riešiť problémy
zmysel pre detail
zodpovednosť
ochota pracovať v tíme a s tímom
výborná znalosť anglického jazyka je podmienka, znalosť nemeckého jazyka je výhodou

Skupina Röchling formuje priemysel. Celosvetovo. Už viac ako 200 rokov. Každý deň meníme životy ľudí pomocou našich plastov: znižujú hmotnosť automobilov, zvyšujú bezpečnosť balenia liekov a zlepšujú priemyselné aplikácie. Naša pracovná sila približne 11 250 ľudí sa nachádza na miestach, kde sú naši zákazníci – vo viac ako 90 lokalitách v 25 krajinách.
ID: 4534482  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac