Therapy Area Specialist pre oblasť západného Slovenska

Roche Slovensko, s. r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 - 2 400 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podpora predaja originálnych produktov spoločnosti v oblasti onkológie pre oblasť západného Slovenska v súlade s marketingovým plánom
- Plánovanie, organizovanie a realizácia návštev cieľovej skupiny klientov a pracovísk v oblasti onkológie
- Vytváranie a udržiavanie vzťahov s klientami, spolupráca s distribútormi, poisťovňami
- Vytváranie nových vzťahov s potenciálnymi klientami
- Priebežný monitoring aktivít konkurencie
- Účasť na slovenských a zahraničných odborných akciách a kongresoch
- Organizovanie lokálnych odborných seminárov

- zaujímavá a samostatná práca v mladom, dynamickom kolektíve
- motivujúce platové ohodnotenie, transparentný systém odmeňovania
- nadštandardný balíček benefitov (napr. 13. plat, 5 dní dovolenky nad rámec zákona, 5 dní tzy. sick days, kompenzačný príspevok v prípade práceneschopnosti)
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
- služobný automobil
- zázemie úspešnej medzinárodnej originálnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti v odbore minimálne 3 roky
- veľmi dobré organizačné a vyjednávacie schopnosti
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- flexibilita, samostatnosť
- ochota učiť sa nové poznatky
- vysoké pracovné nasadenie

At Roche, 94,000 people across 100 countries are pushing back the frontiers of healthcare. Working together, we’ve become one of the world’s leading research-focused healthcare groups. Our success is built on innovation, curiosity and diversity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3667768  Dátum zverejnenia: 14.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 100 - 2 400 EUR/mesiacdohodou