Logistics Specialist

Roche Slovensko, s. r.o.

Miesto práce
Cintorínska 3/A, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za aktívne spracovanie objednávok od zákazníkov a fakturácia
- Komunikácia a riešenie operatívnych záležitostí so skladom a odberateľmi (zákazníkmi)
- Spolupráca s oddelením kvality pri reklamačnom riadení
- Riadenie krátkodobého stavu zásob na úrovni pobočky
- Sledovanie a koordinácia efektívneho stavu zásob
- Podpora pri príprave KPI kalkulácií, podpora pri spracovaní analýz
- Podpora prípravy mesačnej závierky, reportingu a spolupráca s finančným oddelením
- Správa Master Dat

- motivujúce platové ohodnotenie, transparentný systém odmeňovania
- nadštandardný balíček benefitov (napr. 13. plat, príspevok na výučbu anglického jazyka, 5 dní dovolenky nad rámec zákona, sick days, kompenzačný príspevok v prípade práceneschopnosti, mesačný príspevok na dopravu)
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- zázemie úspešnej medzinárodnej farmaceutickej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- zodpovedný prístup k práci, precíznosť, zmysel pre detail
- dobré komunikačné schopnosti, samostatnosť
- flexibilita
- dynamický prístup k práci
- znalosť systému SAP výhodou

At Roche, 94,000 people across 100 countries are pushing back the frontiers of healthcare. Working together, we’ve become one of the world’s leading research-focused healthcare groups. Our success is built on innovation, curiosity and diversity.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3210489  Dátum zverejnenia: 10.10.2017