Можливість для людей з України

Merací technik - metrológ

Robustech s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 2 000 EUR/mesiacNa základe výsledkov 13. plat alebo prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na posilnenie nášho tímu hľadáme meracieho technika:
- zákazkové merania, meranie rozmerov dielcov skenovaním
- 3D tlač a príprava modelov na tlač
- podpora predaja meracích zariadení a služieb
- školenie zákazníkov
- kontakt so zahraničnými dodávateľmi a zákazníkmi v automobilovom, leteckom a v strojárskom priemysle
- prezentácie 2D - 3D optických meracích zariadení

- flexibilný pracovný čas
- veľká miera sebarealizácie a voľnosti
- možnosť rýchleho personálneho rastu
- získanie skúseností v oblasti automatizačnej techniky
- stravné lístky
- školenie a zaučovanie v zahraničí
- spolupráca s významnými medzinárodnými spoločnosťami

Pracovná pozícia si vyžaduje občas pracovné cesty, preto sú potrebné skúsenosti so šoférovaním osobného vozidla.
Kreslenie a modelovanie v CAD programu je výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý
CAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícii je výhodou
- znalosť v oblasti 2D - 3D meraní je výhodou
- znalosť v oblasti CAD plánovanie (kreslenie) programovanie je výhodou
- čítanie technických výkresov
- pracovné nasadenie, tímová práca
- flexibilita
- zodpovednosť

Robustech s.r.o. je úspešná obchodná, poradenská, výrobná spoločnosť pôsobiaca na európskom trhu od roku 2008. Svojím klientom z automobilového, leteckého a strojárskeho priemyslu ponúka komplexné služby v oblasti kvality, logistiky, realizácie projektov, riešenie pre špeciálne výrobné procesy a 3D kontroly hotových výrobkov. Zastupuje výrobcov zariadení, ktorý patria k popredným svetovým výrobcom 3D optických meracích zariadení.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4534817  Dátum zverejnenia: 9.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac