Montážni pracovníci

Robustech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 2 300 EUR/mesiacFlexibilná zložka na základe výkonu a kvality práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na dlhodobú spoluprácu hľadáme 4 pracovníkov SO ZMYSLOM PRE DETAIL na montáž a ukladanie terasových dosiek:
- materiál drevoplast (WPC) alebo drevo
- práca s pokosovou pílou
- práca s priamočiarou pílou
- práca s flex rezačkou
- práca s laserovým zameriavačom

- platové ocenenie podľa výkonu a kvality práce
- tímová spolupráca
- flexibilita

Životopis spolu s motivačným listom prosím zasielajte emailom na [email protected]. Prosíme uviesť Váš telefonický kontakt!
Spolu so žiadosťou zasielajte aj súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov
prevádzkovateľom Robustech s.r.o. uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti prostredníctvom internetovej stránky ww.profesia.sk v rámci počítačovej siete
internet, za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojníctvo / Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fyzická zdatnosť
Manuálna zručnosť
Schopnosť riešiť problémy
Precíznosť
Zodpovednosť
Spoľahlivosť

Robustech s.r.o. je úspešná obchodná, poradenská, výrobná spoločnosť pôsobiaca na európskom trhu od roku 2008. Svojím klientom z automobilového, leteckého a strojárskeho priemyslu ponúka komplexné služby v oblasti kvality, logistiky, realizácie projektov, riešenie pre špeciálne výrobné procesy a 3D kontroly hotových výrobkov. Zastupuje výrobcov zariadení, ktorý patria k popredným svetovým výrobcom 3D optických meracích zariadení.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3759482  Dátum zverejnenia: 10.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 300 EUR/mesiacFlexibilná zložka na základe výkonu a kvality práce.