Obchodný manažér/ka pre robotické brúsenie

robotec, s.r.o.

Hlavná 3, 038 52 Sučany - juh, Martin, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacod 1800€/mesiac + polročné a ročné odmeny podľa výsledku hospodárenia spoločnosti. Obchodný manažér má aj zaujímavo nastavený nadstavbový odmeňovací systém. Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom tíme privítať kvalitných kandidátov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si technicky zdatný/á a nebojíš sa vstúpiť a rozbehnúť sa do sveta obchodu, si ten pravý kandidát/ka.
• Aktívne vyhľadávanie a komunikácia s potencionálnymi zákazníkmi
• Získavanie nových obchodných príležitostí v oblasti automatizácie
• Tvorba návrhov a zadania pre technické riešenia projektov
• Tvorba cenových kalkulácií a vyjednávanie zmluvných podmienok
• Tvorba a kontrola časových plánov spolu s projektovým manažérom
• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov

Okrem zaujímavej práce naviac získate:
- Na základe finančných výsledkov firmy - polročné, ročné odmeny
- Auto, notebook, telefón aj na súkromné účely
- Práca v rýchlo rastúcej spoločnosti
- Príjemné pracovné prostredie
- Príspevok na stravovanie
- Príspevok na dochádzanie do zamestnania pri splnení podmienok
- Jazykové kurzy, tréningy a osobnostný rast
- Skvelá partia mladých a motivovaných ľudí
- Možnosť čiastočného home office
- finančné príspevky pri jubileách, pri narodení dieťaťa
- finančná odmena pri odporúčaní kandidáta na obsadenie pracovnej pozície.
- možnosť kariérneho rastu
- firemné akcie, rozšírený pitný režim zadarmo,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Technické vzdelanie a skúsenosti je pre túto pozíciu nutnosťou, hlavne v oblasti priemyselnej automatizácie
• Dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• Potreba vedieť čítať technickú dokumentáciu
• Samostatnosť, ochota cestovať
• Prax na pozícii obchodníka alebo projektového manažéra min. 2 roky
• Aktívne ovládanie MS -Office
• Technické a logické myslenie
• Proaktivita a kreativita v hľadaní obchodných príležitostí
• Spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, tímový hráč

Spoločnosť robotec, s.r.o. charakterizuje predovšetkým vášeň pre automatizáciu a robotiku. Realizujeme projekty na ,,kľúč,, v oblasti priemyselnej robotizácie a automatizácie nielen na Slovensku a v Čechách, ale v celej Európe. Ponúkame riešenia robotického zvárania, robotickej manipulácie a robotického brúsenia, ako aj riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie. Náš tím tvoria kreatívni, dynamickí ľudia, ktorí sa neboja žiadnej výzvy a každý nový projekt je unikátny a jedinečný. U nás sa jednoducho nikdy nenudíte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4768242  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac