Elektromechanik

robotec, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 3, 038 52 Sučany - juh, Martin
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 300 EUR/mesiac1300-1500€/mesiac + polročné a ročné odmeny podľa výsledku hospodárenia spoločnosti. Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke. Našim cieľom je odmeňovať zamestnancov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom tíme privítať kvalitných kandidátov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pracovné miesto elektromechanika. Náplňou práce bude:
- mechanická montáž komponentov
- mechanická úprava komponentov
- mechanické nastavenie
- zapájanie elektrických komponentov a zariadení
- nadstavovanie snímačov
- oživovanie elektrických zariadení
- príprava robotov na integráciu
- základné nastavenie robotov

Okrem zaujímavej práce naviac získate:
- zaujímavý plat
- možnosť kariérneho rastu
- práca v rýchlo rastúcej spoločnosti
- stravné lístky
- mladý a príjemný kolektív
- príjemné, klimatizované a úplne nové pracovné prostredie
- firemné akcie, rozšírený pitný režim zadarmo, široká ponuka benefitov
- vysoká miera sebarealizácie
- príspevok na dopravu do zamestnania

Svoje žiadosti a životopisy zasielajte na adresu sídla spoločnosti robotec, s.r.o. , Hlavná 3, Sučany, alebo na emailovú adresu: [email protected].
ĎAKUJEME všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené.
V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, vyjadrite súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím aby prevádzkovateľ uchovával moje osobné údaje uvedené v životopise po dobu 1 roka a počas tejto doby ma v prípade vyskytnutia vhodnej pracovnej pozície kontaktoval. V prípade neudelenia súhlasu s uchovaním osobných údajov je prevádzkovateľ povinný, po prvom neúspešnom výberovom konaní na pracovnú pozíciu, životopis zlikvidovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax z oblasti automatizácie výroby veľkou výhodou

Počet rokov praxe

1

Vyhláška elektrotechnika nutná - minimálne § 21

Spoločnosť robotec, s.r.o. charakterizuje predovšetkým vášeň pre automatizáciu a robotiku. Realizujeme projekty na ,,kľúč,, v oblasti priemyselnej robotizácie a automatizácie nielen na Slovensku a v Čechách, ale v celej Európe. Ponúkame riešenia robotického zvárania, robotickej manipulácie a robotického brúsenia, ako aj riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie. Náš tím tvoria kreatívni, dynamickí ľudia, ktorí sa neboja žiadnej výzvy a každý nový projekt je unikátny a jedinečný. U nás sa jednoducho nikdy nenudíte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4692873  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac