HR and Office asistent

robotec, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 3, 038 52 Sučany - juh, Martin
Termín nástupu
asap
Od 900 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa baví organizovať celofiremné akcie a zároveň máš dar na dôslednú prácu v administratíve, myslíme si, že táto ponuka je pre teba.

Čo bude v skratke tvojou pracovnou náplňou?
- Zabezpečenie uverejnenia pracovných pozícií na príslušných webových stránkach
- Zastrešenie kompletného výberového procesu
- Zabezpečenie pracovno-právnych úkonov a všetkých interných postupov súvisiacich s nástupom nových zamestnancov
- Evidencia a zabezpečenie agendy nutných oprávnení na výkon práce
- Spolupráca s pracovnou zdravotnou službou, vedenie agendy lekárskych prehliadok (vstupné, preventívne, výstupné),
- Starostlivosť o sociálny program vo firme, organizovanie všetkých firemných akcií
- Zabezpečenie prvého kontaktu s návštevami
- Vybavovanie poštovej, telefonickej a emailovej komunikácie
- objednávanie a rozdeľovanie osobných ochranných prostriedkov
- Komplexná asistencia manažmentu podľa požiadaviek nadriadeného

- Práca v rýchlo rastúcej spoločnosti
- Odmeny na základe finančných výsledkov firmy
- Stravné lístky
- príspevok na dopravu po splnení stanovených kritérií
- 2 x do roka celofiremné team buildingové akcie
- Mladý a príjemný kolektív
- Príjemné pracovné prostredie
- Finančné príspevky pri jubileách, pri narodení dieťaťa
- Finančná odmena pri odporúčaní kandidáta na obsadenie pracovnej pozície.

Spoločnosť robotec hľadá šikovného, motivovaného a organizovaného človeka na pozíciu HR & Office asistenta. Jedná sa o pozíciu kde časť náplne práce je viazaná na personalistiku - vyhľadávanie nových zamestnancov, starostlivosť o existujúcich zamestnancov a časť je smerovaná na starostlivosť o administratívu vedenia spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore HR je veľkou výhodou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zodpovedný, samostatný a organizovaný typ so zmyslom pre systém a spoľahlivý výkon svojej práce
- Prax v oblasti personálnej agendy je výhodou
- Pokročilá úroveň práce na PC (Word, Excel)

Spoločnosť robotec, s.r.o. charakterizuje predovšetkým vášeň pre automatizáciu a robotiku. Realizujeme projekty na ,,kľúč,, v oblasti priemyselnej robotizácie a automatizácie nielen na Slovensku a v Čechách, ale v celej Európe. Ponúkame riešenia robotického zvárania, robotickej manipulácie a robotického brúsenia, ako aj riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie. Náš tím tvoria kreatívni, dynamickí ľudia, ktorí sa neboja žiadnej výzvy a každý nový projekt je unikátny a jedinečný. U nás sa jednoducho nikdy nenudíte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4414814  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac