Senior PLC programátor

robotec, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 3, 038 52 Sučany - juh, Martin
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300 - 1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba PLC programov
- Tvorba vizualizácie v HMI
- Oživovanie zariadení a ich uvádzanie do prevádzky
- Realizácia optimalizačných prác na výrobných zariadeniach
- Riešenie technických problémov z hľadiska automatizácie
- Zúčastňovanie sa realizácie a implementácie zariadení priamo u zákazníka
- Vytváranie technickej dokumentácie v súlade s požiadavkami koncových zákazníkov
- Aktívna spolupráca s projektovým a konštrukčným tímom

- Na základe finančných výsledkov firmy – 13. poprípade 14. plat
- Stravné lístky
- Jazykové kurzy a školenia
- Mladý a príjemný kolektív – dobrá partia
- Príjemné, nové pracovné prostredie
- Práca v rýchlo rastúcej spoločnosti

Do nášho tímu v rýchlo rastúcej a stabilnej spoločnosti Robotec, s r. o. hľadáme schopného, samostatného človeka na pozíciu senior PLC programátor.
Vašou hlavnou náplňou bude PLC programovanie, starostlivosť a zodpovednosťza oživovanie automatizačných zariadení a ich uvádzanie do prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ovládanie TIA portálu, Beckhoff - Programovanie riadiacich systémov Siemens, Beckhoff, Omron - Vzdelanie v odbore výhodou - Vyhláška č. 508/2009 Z.z. §21

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

TIA Portal - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- Prax na pozícii PLC programátora min. 4 roky
- Ovládanie TIA portálu, Beckhoff
- Programovanie riadiacich systémov Siemens, - Beckhoff, Omron
- Vzdelanie v odbore výhodou
- Vyhláška č.508/2009 Z.z. §21
- Technické a logické myslenie
- Spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, tímový hráč
- Samostatnosť
- Dobré komunikačné a negociačné zručnosti
- Flexibilita

Spoločnosť robotec, s.r.o. charakterizuje predovšetkým vášeň pre automatizáciu a robotiku. Robotec, s.r.o. je súčasťou skupiny firiem Robotec group, ktorá je zameraná na automatizáciu a robotiku. Sme rýchlo rastúca skupina firiem, realizujúca robotické a automatizačné pracoviská nielen na Slovensku a v Čechách, ale v celej Európe. Ponúkame riešenia robotického zvárania, robotickej manipulácie a robotického brúsenia a odihľovania, ako aj riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie.

Sme mladý, dynamický tím ľudí, nebojíme sa žiadnej výzvy a každý nový projekt je unikátny a jedinečný. To znamená že práca u nás nie je nikdy nuda.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Hlavná 3
038 52 Sučany
ID: 3420625   Dátum zverejnenia: 3.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 - 1800