Finančný analytik / Finančný riaditeľ

robotec, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 3, 038 52 Sučany, Žilinský kraj, Martin

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

REPORTING:
– reportuje finančný stav a napĺňanie finančného plánu a cash-flowu vedeniu spoločnosti
– zhromažďuje a spracováva podklady jednotlivých oddelení potrebné k reportingu
– pravidelne sa zúčastňuje tvorby polročného / ročného finančného plánu

POHĽADÁVKY A ZÁVÄZKY:
– sleduje splatnosť pohľadávok a záväzkov a navrhuje riešenia na zlepšenie cash flow
– pripravuje podklady k interným záväzkom/pohľadávkam

AUDITY:
– pripravuje podklady na interné, externé a daňové audity
– spolupracuje pri interných a externých auditoch s audítormi
– pripravuje podklady pre kontroly zo štátnych inštitúcií

ÚČTOVANIE:
– vystavuje faktúry voči zákazníkom / dodávateľom

INÉ:
– aktívne spolupracuje pri vypracovávaní pracovných postupov a smerníc
– zodpovedá za aktuálnosť dodávateľských dát v informačnom systéme spoločnosti
– aktívne rieši úlohy a prípadné problémy finančného a ekonomického oddelenia
– iné úlohy podľa pokynov nadriadeného
– spolupracuje s kolegom pri závierkach

– Motivujúce platové ohodnotenie
– Priame podieľanie sa na tvorbe stratégie spoločnosti
– Vysoká miera sebarealizácie
– Práca v rýchlo rastúcej spoločnosti
– Na základe finančných výsledkov firmy 13. poprípade 14. plat
– Stravné lístky
– Príspevok do 3. dôchodkového piliera podľa odpracovaných rokov
– Jazykové kurzy a školenia
– Mladý a príjemný kolektív
– Príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

3

– Min. 3 roky praxe na pozícii finančného kontrolóra, finančného analytika alebo finančného riaditeľa vo výrobnom závode
– Znalosť anglického jazyka
– Znalosť ekonomického softwaru (SAP, QAD, Helios prípadne iný)
– Znalosť relevantných zákonov (o účtovníctve, o DPH, o daniach, obchodný zákonník)
– Znalosť štatistických výkazov, Intrastat
– Veľmi dobré komunikačné a analytické schopnosti
– Logické myslenie
– Zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zmysel pre tímovú spoluprácu, schopnosť pracovať pod stresom, flexibilita

Spoločnosť Robotec charakterizuje predovšetkým vášeň pre automatizáciu a robotiku. Sme rýchlo rastúca slovenská spoločnosť realizujúca robotické a automatizačné pracoviská nielen na Slovensku a v Čechách ale v celej Európe. Ponúkame riešenia robotického zvárania, robotickej manipulácie a robotického brúsenia ako aj riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie.

Sme mladý, dynamický tím ľudí, nebojíme sa žiadnej výzvy a každý nový projekt je unikátny a jedinečný. To znamená že práca u nás nie je nikdy nuda.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Hlavná 3
038 52 Sučany

Kontakt

ID: 3180265   Dátum zverejnenia: 9.10.2017