Projektový manažér automatizácie & robotizácie

robotec, s.r.o.

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1400 - 1700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za riadenie projektov v oblasti automatizácie, robotizácie a dopravníkových systémov
• Tvorba návrhov technických riešení projektov
• Tvorba cenových kalkulácií
• Tvorba a dodržiavanie časových plánov
• Aktívne oslovovanie potencionálnych zákazníkov
• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• Riadenie, koordinovanie a motivovanie členov tímu

- Práca v rýchlo rastúcej spoločnosti
- Na základe finančných výsledkov firmy - 13. poprípade 14. plat
- Stravné lístky
- Jazykové kurzy a školenia
- Mladý a príjemný kolektív – dobrá partia
- Príjemné, nové pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Technické vzdelanie je pre túto pozíciu nutnosťou
• Potreba vedieť čítať technické výkresy
• Prax na pozícii projektového manažéra min. 2 roky
• Aktívne ovládanie MS -Office
• Technické a logické myslenie
• Spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, tímový hráč
• Samostatnosť, ochota cestovať
• Dobré komunikačné a vyjednávacie zručnosti

Spoločnosť Robotec charakterizuje predovšetkým vášeň pre automatizáciu a robotiku. Sme rýchlo rastúca slovenská spoločnosť realizujúca robotické a automatizačné pracoviská nielen na Slovensku a v Čechách ale v celej Európe. Ponúkame riešenia robotického zvárania, robotickej manipulácie a robotického brúsenia ako aj riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie.

Sme mladý, dynamický tím ľudí, nebojíme sa žiadnej výzvy a každý nový projekt je unikátny a jedinečný. To znamená že práca u nás nie je nikdy nuda.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Hlavná 3
038 52 Sučany
ID: 3042123   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400 - 1700