Senior konštruktér

robotec, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 3, 038 52 Sučany - juh, Martin
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1500 €. Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou vedomostí a praxe bude seniorita zohľadnená v platovej ponuke.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasť tímu TOP EXPERTOV? Hľadáme šikovného človeka na pozíciu senior konštruktér strojných zariadení. Hlavnou náplňou tejto pozície je navrhovanie zváracích prípravkov, častí robotizovaných pracovísk, polohovadiel, uchopovačov ako aj príprava výkresovej dokumentácie pre výrobu a montáž. Táto práca je veľmi rôznorodá a znamená navrhovanie stále nových komponentov.

- Práca v programe SolidWorks
- Navrhovanie technických riešení na základe zadania od zákazníka
- Spolupráca a koordinácia pri návrhu nových komponentov s vedúcim
konštrukčného tímu a projektovým manažérom
- Spolupráca pri vypracovaní technickej dokumentácie pre výrobu
- Návrh konštrukčných riešení v zmysle maximálnej hospodárnosti a zaisťovanie
optimálneho spôsobu riešení na dobrej technickej a kvalitatívnej úrovni
- Úprava konštrukčnej dokumentácie na základe výsledkov skúšok alebo
vyjadrení od zákazníka
- Využitie nových poznatkov vedy a techniky pri návrhu komponentov
- Dodržiavanie pokynov uvedených v jednotlivých smerniciach
- Zúčastňovanie sa pri skúšaní navrhovaných výrobkov / dielov
- Spolupráca s projektovým manažmentom na technických podkladoch
cenových ponúk

Okrem zaujímavej práce naviac získate:
- Veľmi zaujímavý plat
- Polročné a ročné odmeny
- Možnosť kariérneho rastu
- Práca v rýchlo rastúcej spoločnosti
- Stravné karty
- Jazykové kurzy a odborné školenia zadarmo
- Mladý a príjemný kolektív
- Príjemné, klimatizované, úplne nové pracovné prostredie
- Firemné akcie, rozšírený pitný režim zadarmo, široká ponuka benefitov

Svoje žiadosti a životopisy zasielajte na adresu sídla spoločnosti robotec, s.r.o. , Hlavná 3, Sučany, alebo na emailovú adresu: [email protected] (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).

ĎAKUJEME všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené.
V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, vyjadrite súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím aby prevádzkovateľ uchovával moje osobné údaje uvedené v životopise po dobu 2 rokov a počas tejto doby ma v prípade vyskytnutia vhodnej pracovnej pozície kontaktoval. V prípade neudelenia súhlasu s uchovaním osobných údajov je prevádzkovateľ povinný, po prvom neúspešnom výberovom konaní na pracovnú pozíciu, životopis zlikvidovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, strojárstvo

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
Siemens TIA Portal - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- VŠ vzdelanie technického smeru
- znalosť práce v programe SolidWorks, CATIA alebo AutoCad (prípadne iný 3D program)
- minimálne 3 roky skúseností na obdobnej pozícii
- tímový hráč
- pozitívny vzťah k práci, kreatívne myslenie a tvorivosť

Spoločnosť robotec, s.r.o. charakterizuje predovšetkým vášeň pre automatizáciu a robotiku. Realizujeme projekty na ,,kľúč,, v oblasti priemyselnej robotizácie a automatizácie nielen na Slovensku a v Čechách, ale v celej Európe. Ponúkame riešenia robotického zvárania, robotickej manipulácie a robotického brúsenia, ako aj riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie. Náš tím tvoria kreatívni, dynamickí ľudia, ktorí sa neboja žiadnej výzvy a každý nový projekt je unikátny a jedinečný. U nás sa jednoducho nikdy nenudíte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3011411  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac