Konštruktér

robotec, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 3, 038 52 Sučany, Žilinský kraj, Martin
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca konštruktéra? Tak sa pridaj k nám!

Hľadáme človeka na pozíciu konštruktér strojných zariadení. Hlavnou náplňou tejto pozície je navrhovanie zváracích prípravkov, častí robotizovaných pracovísk, polohovadiel, uchopovačov ako aj príprava výkresovej dokumentácie pre výrobu a montáž. Táto práca je veľmi rôznorodá a znamená navrhovanie stále nových komponentov.

- Práca v 3D konštrukčnom programe
- Navrhovanie technických riešení na základe dopytu od zákazníka.
- Spolupráca a koordinácia pri návrhu nových komponentov s nadriadeným a projektovým manažérom
- Spolupráca pri vypracovaní technickej dokumentácie pre výrobu
- Návrh konštrukčných riešení v zmysle maximálnej hospodárnosti a zaisťovanie optimálneho spôsobu riešení na dobrej technickej a kvalitatívnej úrovni
- Spolupráca s technológom a vedúcim konštrukcie pri navrhovaní konštrukčného riešenia navrhovaného dielu
- Spolupráca pri vypracovaní cenových ponúk nových komponentov
- Úprava konštrukčnej dokumentácie na základe výsledkov skúšok
- Využitie nových poznatkov vedy a techniky pri návrhu komponentov
- Dodržiavanie pokynov uvedených v jednotlivých smerniciach
- Zúčastňovanie sa pri skúšaní navrhovaných výrobkov / dielov
- Spolupráca s projektovým manažmentom na technických podkladoch cenových ponúk

Okrem zaujímavej práce naviac získate:

- Motivujúce platobné ohodnotenie
- Možnosť kariérneho rastu
- Práca v rýchlo rastúcej spoločnosti
- Na základe finančných výsledkov firmy 13. poprípade 14. plat
- Stravné lístky
- Jazykové kurzy a školenia
- Mladý a príjemný kolektív – dobrá partia
- Príjemné, nové pracovné prostredie

Svoj životopis poprípade motivačný list posielajte na adresu kariera@robotec.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

- SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
- znalosť práce v programe SolidWorks, CATIA alebo AutoCad (prípadne iný 3D program)
- minimálne 2 roky skúseností na obdobnej pozícii
- tímový hráč
- pozitívny vzťah k práci, kreatívne myslenie a tvorivosť

Spoločnosť Robotec charakterizuje predovšetkým vášeň pre automatizáciu a robotiku. Sme rýchlo rastúca slovenská spoločnosť realizujúca robotické a automatizačné pracoviská nielen na Slovensku a v Čechách ale v celej Európe. Ponúkame riešenia robotického zvárania, robotickej manipulácie a robotického brúsenia ako aj riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie.

Sme mladý, dynamický tím ľudí, nebojíme sa žiadnej výzvy a každý nový projekt je unikátny a jedinečný. To znamená že práca u nás nie je nikdy nuda.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Hlavná 3
038 52 Sučany

Kontakt

ID: 3011411   Dátum zverejnenia: 6.10.2017