Programátor robotov

Lead automation, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 3 000 EUR/mesiac2000€ - 3000€ ( v závislosti od pracovných skúsenosti ) + diéty + bonusy / živnosť od 35€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na turnusy ( 4 - 5 týždňov )
- inštalácia a implementácia komponentov a systémov
- testovanie navrhnutého riešenia vo výrobnej prevádzke u zákazníkov
- on-line a off-line programovanie robota (KUKA VKRC, FANUC, ABB, KUKA KRC)
- vykonávanie údržby a odstraňovanie prípadných porúch
- vypracovanie príslušnej dokumentácie pre robotizované automatizované riešenia
- kalibrácia a parametrizácia robotov
- vykonávate montážne a inštalačné práce

- rozmanitá práca
- mobil
- notebook
- mesačné bonusy v závislosti od vykonanej práce
- služobný automobil k dispozícii na služobné cesty
- práca so špičkovými meracími systémami a robotmi

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš štrukturovaný životopis na e-mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemyselná automatizácia, automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť Kuka Visual Studio, ABB RobotStudio, alebo Fanuc Roboguide – výhodou
- znalosť technickej angličtiny alebo nemčiny - čítanie manuálov, emailová komunikácia, komunikácia so zákazníkom
- samostatnosť a zodpovednosť
- logické myslenie
- ochota cestovať
- nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni ( B1 )
- min.2 roky skúseností s programovaním robotov
- SŠ / VŠ technicky zamerané vzdelanie v odbore priemyselná automatizácia, informatizácia, strojárstvo

Lead automation poskytuje kompletné automatizačné riešenia. Štyri hlavné oblasti zahŕňajú vývoj offline / online programovanie robotov, riadiacu techniku ​​a elektrotechniku. Pomáhame spoločnostiam naplno využiť ich potenciál a ponúkame dlhodobé, udržateľné a bezpečné riešenia v oblasti automatizácie priemyselných procesov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3744662  Dátum zverejnenia: 18.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 3 000 EUR/mesiac2000€ - 3000€ ( v závislosti od pracovných skúsenosti ) + diéty + bonusy / živnosť od 35€/hod.