Reagujte bez životopisu

HPP/skrátený úväzok/brigáda - starostlivosť o mačky (Banská Bystrica)

Robin Slovensko

Miesto práce
Ul. 9. mája 70, Banská Bystrica
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
850 EUR/mesiac13. plat, odmeny a bonusy za dobre vykonanú prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce pribúda a hľadáme ďalšieho zodpovedného a šikovného člena/členov do nášho tímu. Nakoľko pri takejto činnosti naozaj hľadáme toho pravého/tú pravú pre nás, aj našich mačacích zverencov, rozhodli sme sa že druh úväzku si prispôsobíme.

Niečo o nás: Sme Občianske združenie Robin a naším cieľom je aby si každá zachránená mačička našla milujúci domov. Nachádzame sa v Banskej Bystrici, v časti Jakub.

Medzi hlavné pracovné činnosti patrí najmä kŕmenie, čistenie výbehov a karanténnych klietok.

Uprednostníme uchádzača, ktorý je časovo flexibilný, pretože starostlivosť prebieha aj cez víkendy a sviatky. Predošlé skúsenosti nie sú potrebné, dôležitý pre nás je však pozitívny vzťah k mačičkám a ochota učiť sa. No a samozrejme hľadáme niekoho koho večné upratovanie a čistenie s tým spojené, len tak ľahko neodradí.

Pri plnom úväzku je základná mzda 850 € mesačne v hrubom a pracujú sa ranné 8 hodinové smeny, pri skrátenom je to 425 €. Ponúkame príplatky za víkendy a sviatky. Na výber je aj možnosť brigády, či dobrovoľníctva. Sme odhodlaní nájsť človeka na dlhšiu spoluprácu.

- Ponúkame príplatky za víkendy a sviatky.
- Stravné vo výške 5 EUR.
- Možnosť naučiť sa nové veci.

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka oslovila, prosím kontaktujte nás LEN písomne.

Bohužiaľ nie je v našich časových možnostiach odpovedať na všetky správy a telefonáty. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať spätne.

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Robin Slovensko je občianske združenie s cieľom pomáhať opusteným, týraným a nechceným šelmám.
ID: 4586463  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac