Optometrista na očnej klinike

ROBIN LOOK, spol. s r. o.

Miesto práce
Gagarinova, Bratislava
Termín nástupu
1.10. 2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiacOdmeny podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyšetrenia pacientov - obektívna a subjektívna refrakcia, perimeter, OCT, aplikácia kontaktných šošoviek

Možnosť vzdelávania sa a odborného rastu

Súkromná očná klinika s 20 ročnou tradíciou hľadá do svojho tímu optometristu na plný úväzok s nástupom od 1.10. 2020. Ponúkame Vám zaujímavú prácu a adekvátne finančné ohodnotenie, kvalitné pracovné podmienky a možnosť vzdelávania sa a odborného rastu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, profesionalita a schopnosť pracovať tímovo

Súkromná očná klinika CMO s 20 ročnou tradíciou, ktorá každý rok poskytne kvalitnú zdravotnú starostlivosť tisícom pacientov z celej SR aj je lídrom transplantačného programu v oftalmológii v SR.

Adresa spoločnosti

ROBIN LOOK, spol. s r. o., Centrum mikrochirurgie oka
Gagarinova 7/B
821 03 Bratislava
www.cmo.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Eva Vidová
E-mail: poslať životopis
ID: 3940970  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac