Operátor výroby

Robertshaw a.s.

Miesto práce
Trnava
4,13 Eur/hodina (mzda s variabilnou zlozkou od 800 Eur/mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. osádzanie dosiek plošných spojov

. ručná montáž
. testovanie
. manuálna práca

- mesačný bonus do výšky 130,- Eur
- bonus 120,- Eur po skončení skúšobnej doby
- bonus 300,- Eur za odporučenie nového zamestnanca

- autobusová doprava v rámci Trnavy zdarma
- doplnkové dôchodkové sporenie - príspevok zamestnávateľa do 3. piliera vo výške 3% hrubej mzdy zamestnanca

- Multi Sport karta pre zamestnanca a jeho rodinných príslušníkov
- peňažné poukážky pri jubileách (narodeniny)

- výber stravy v závodnej jedálni až zo 6 jedál (cena kompletného obeda 0,65 Eur)
- na rannej zmene zabezpečené raňajky v závodnej jedálni
- príspevok zo sociálneho fondu na vitamínový balíček 33 eur/rok

- každú stredu zabezpečená telocvičňa na voľnočasové aktivity
- individuálny prístup k potrebám pracovníkov
- tréningový program
- kvalitné vstupné zaškolenie

- voľné víkendy
- práca v príjemnom a čistom prostredí
- nenáročná práca vhodná pre každého

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu robíme osobné pohovory

KAŽDÚ STREDU a PIATOK od 9:00 do 14:00 hod.

v priestoroch našej spoločnosti na ul. Chovateľská 8 v Trnave.

Najbližšia autobusová zastávka je NEMEČANKA (na zastávku chodí autobus číslo 16 - cez Koniarekova - ŽOS - Bernolákova - Kriváň - Kollárova - Železničná stanica - Hospodárska - Študentská - Orion a ZŠ - J. Bottu - Botanická - Jednota Š. Moyzesa - Tibenský Trstínska - Cukrová Trstínska - Skladová ).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

. práca v 3 zmennej prevádzke
(týždeň ranná, týždeň nočná, týždeň poobedná)

. samostatnosť
. zodpovednosť
. precíznosť

Spoločnosť Robertshaw Trnava je členom skupiny Robertshaw a bola založená v roku 2 000. Hlavnou oblasťou pôsobenia spoločnosti je elektrotechnicka a elektrotechnický priemysel - vyrábame dosky plošných spojov pre bielu techniku (napríklad práčky, sušičky, umývačky riadu a podobne). Našimi zákazníkmi sú napríklad spoločnosti Candy, Arcelik, Gorenie, Atlant, Bosch a iné.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2425558  Dátum zverejnenia: 18.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,13 Eur/hodina (mzda s variabilnou zlozkou od 800 Eur/mesiac)