Logo ROBERTSHAW SK LIMITED, organizačná zložka

Opravár dosiek plošných spojov

ROBERTSHAW SK LIMITED, organizačná zložka

Miesto práce
Chovateľská, Trnava
Termín nástupu
dohodou
7,14 EUR/hod.+mesačný výkonnostný bonus do výšky 150 Eur +príplatok za prácu na 2-zmenke vo výške 75 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • ​Sledovanie a vyhodnocovanie kvality dosiek plošných spojov identifikovaných ako nezhodných po automatickej optickej kontrole SMT linky (AOI), ICT a FNT
  • Analýzy a opravy dosiek plošných spojov vyhodnotených AOI, ICT a FNT ako nezhodné
  • Značenie a evidencia nezhodných výrobkov
  • Zaznamenávanie výsledkov opráv v príslušných dtb. a v systéme Plex
  • Zodpovednosť za správnu polohu, polaritu a spájkovanie komponentov po oprave
  • Dohľad na správne uloženie výrobkov v magazíne, boxoch, na paletkách...
  • Práca s elektrotechnickými zariadeniami a meracími prístrojmi
  • Obsluha a údržba spájkovacích zariadení
  • Práca v programe VVTS

2- zmenná prevádzka. Pracuje sa s ťažkými bremenami.

* firemná autobusová doprava v rámci Trnavy zdarma
* doplnkové dôchodkové poistenie - príspevok zamestnávateľa do 3. piliera vo výške 3% hrubej mzdy zamestnanca
* MultiSport karta pre zamestnanca a jeho rodinných príslušníkov
* peňažné poukážky pri príležitosti narodenín

* výber stravy v závodnej jedálni až zo 6 jedál, doplatok za obed vo výške len 0,88 Eur
* na rannej zmene možnosť raňajok v závodnej jedálni
* príspevok zo Sociálneho fondu vo výške 33 Eur/rok

* individuálny prístup k potrebám pracovníkov
* kvalitné vstupné zaškolenie

* voľné víkendy
* práca v príjemnom a čistom prostredí

Ďakujeme Vám za záujem o prácu v našej spoločnosti. Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú predpoklady na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, slaboprúd, automatizácia a regulácia (odborná spôsobilosť §21)

Prax na pozícii/v oblasti

opráv DPS/výroby

Počet rokov praxe

3

- Osvedčenie podľa § 21, 22 alebo 23 – výhoda
- Znalosť el. zapojenia a el. súčiastky, schopnosť pracovať so schémou zapojenia (čítať a používať)
- Dokonalá znalosť farebných a číselných kódov súčiastiek, ako aj tvary púzdier použitých súčiastiek (znalosť elektrotechniky, slaboprúd)
- Ovládanie práce so spájkovacími zariadeniami
- Schopnosť správne vyhodnotiť a posúdiť chybu na doskách plošných spojov
- Skúsenosť s opravami plošných spojov po SMT, TH osadení na vysoko kvalitatívnej úrovni
- Znalosť programu VVTS a výmeny programov v zariadení AOI

* samostatnosť
* zodpovednosť
* precíznosť

Spoločnosť Robertshaw je globálny líder vo výrobe elektromechanických ovládacích prvkov.
Náš zakladateľ, Frederic W. Robertshaw v roku 1899 vynašiel termostat. Neskôr založil firmu, ktorá sa venovala výrobe týchto termostatov. O 100 rokov neskôr spoločnosť Robertshaw vlastní viac ako 200 patentovaných vynálezov. Od prvého termostatu sa niekoľko vecí zmenilo. Inšpirácia ale naďalej ostáva.
Otec našej spoločnosti nás inšpiroval k tomu, aby sme sa stali globálnym lídrom v odvetví spotrebičov. Máme schopnosť navrhovať inovatívne elektronické a elektromechanické ovládacie prvky tak, aby vyhoveli potrebám našim zákazníkom.

V súčasnosti Robertshaw vyrába cez 10 000 typov sofistikovaných ovládacích prvkov určených pre domáce spotrebiče ako sú umývačky riadu, sušičky, pračky, chladničky, varné dosky, kávovary, ohrievače vody, klimatizácie a pod.

Centrála Robertshaw Global Headquartes sídli v USA, v Itasca v štáte Illinois.
Spoločnosť Robertshaw zamestnáva viac ako 7000 zamestnancov v 14-tich krajinách sveta, má 3 inžinierske centrá, 12 výrobných závodov a 5 distribučných centier.

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Majchráková
Tel.: +421918779597
E-mail: poslať životopis
ID: 4808169  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,14 EUR/hod.