Hlavný účtovník/hlavná účtovníčka

ROBERTSHAW SK LIMITED, organizačná zložka

Miesto práce
Chovateľská, Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacuvedená mzda je minimálna, konečná čiastka bude dohodnutá s kandidátom na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• navrhuje koncepciu a metodiku ekonomického riadenia vypracovaním vnútorných predpisov pre vedenie účtovníctva v súlade s platnými zákonnými ustanoveniami
• v zmysle zákonných ustanovení stanovuje postup pre spracovanie mesačnej závierky a ročnej uzávierky a zabezpečuje ich vykonanie
• predkladá VÚF návrh na vysporiadanie zistených škôd na majetku spoločnosti
• zabezpečuje styk s externými kontrolnými orgánmi, audítormi a pod. a výsledky kontrol predkladá VÚF na prerokovanie
• vykonáva finančné plnenie spoločnosti voči štátnemu rozpočtu
• vykonáva finančné odvodové plnenie spoločnosti
• vykonáva platobný styk v tuzemsku a zahraničí
• zabezpečuje uloženie dokumentov do predarchívnej starostlivosti v zmysle vnútropodnikového predpisu o archivácii dokumentov spoločnosti
• navrhuje vyradenie majetku z evidencie za útvar financií a predkladá ho na schválenie VÚF spoločnosti
• v spolupráci so správou budov spracováva priznanie k dani z nehnuteľnosti
• spracováva podklady k DPH vrátane daňového priznania
• spracováva návrh na vykonanie inventarizácie majetku spoločnosti a predkladá ho VÚF na schválenie

* práca v príjemnom kolektíve
* kvalitné zaškolenie
* MultiSport karta
* dotované závodné stravovanie
* flexibilná pracovná doba

Ďakujeme vám za zaslanie vášho životopisu a záujem o prácu v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Office 365 - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

* tímový hráč
* komunikatívnosť
* flexibilita
* pozitívny prístup

Spoločnosť Robertshaw je globálny líder vo výrobe elektromechanických ovládacích prvkov.

Náš zakladateľ, Frederic W. Robertshaw v roku 1899 vynašiel termostat. Neskôr založil firmu, ktorá sa venovala výrobe týchto termostatov. O 100 rokov neskôr spoločnosť Robertshaw vlastní viac ako 200 patentovaných vynálezov. Od prvého termostatu sa niekoľko vecí zmenilo. Inšpirácia ale naďalej ostáva.

Otec našej spoločnosti nás inšpiroval k tomu, aby sme sa stali globálnym lídrom v odvetví spotrebičov. Máme schopnosť navrhovať inovatívne elektronické a elektromechanické ovládacie prvky tak, aby vyhoveli potrebám našim zákazníkom.

V súčasnosti Robertshaw vyrába cez 10 000 typov sofistikovaných ovládacích prvkov určených pre domáce spotrebiče ako sú umývačky riadu, sušičky, pračky, chladničky, varné dosky, kávovary, ohrievače vody, klimatizácie a pod.

Centrála Robertshaw Global Headquartes sídli v USA, v Itasca v štáte Illinois.
Spoločnosť Robertshaw zamestnáva viac ako 7000 zamestnancov v 14-tich krajinách sveta, má 3 inžinierske centrá, 12 výrobných závodov a 5 distribučných centier.

Chovateľská 8
917 01 Trnava
ID: 3959972  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac