ROOT STUDIO kaderník/kaderníčka

RÓBERT MARCINEK - ROOT STUDIO

Miesto práce
Jozefa Kozáčeka 2, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vlasy sú naša vášeň!

Stante sa členom nášho tímu.

Koho hľadáme ?

Ľudí plných entuziazmu, ktorých baví práca, majú chuť učiť sa novým veciam, prichádzajú s kreatívnymi nápadmi, radi pracujú v dynamickom tíme a jednoducho robia veci inak! :-)

- Možnosť zúčastniť sa špecializovaných školení na Slovensku aj v zahraničí (produktové, strihy, techniky farbenia, trendy,)
- Možnosť zúčastniť sa profesionálnych súťaží v zahraničí
- Zamestnanecké zľavy

Kontaktujte nás telefonicky: 0944 560 783 (ak nebudeme zdvíhať, zavolame späť) alebo emailom.

Životopisy s fotografiami prác posielajte na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kaderníčka

pozitívny prístup k ľuďom, spoľahlivosť, komunikatívnosť

Profesionálne vlasové štúdio, ktoré ponúka zákazníkom vysokokvalitné služby a produkty pre krásne a zdravé vlasy. Ponúkame profesionálny servis a starostlivosť o zákazníka na vysokej úrovni.
www.rootstudio.sk

Nájdete nas aj na Instagrame a Facebooku @rootstudiozvolen

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2406000  Dátum zverejnenia: 28.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac