Mzdový účtovník/Účtovník

Róbert Gašparík s.r.o.

Miesto práce
Mikovíniho 1, Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
600 EUR/mesiac+ príspevok na pranie a údržbu pracovných odevov: 5,44 EUR netto/odpracovaný deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú kolegyňu/šikovného kolegu, ktorej/ktorého náplň práce bude obsahovať:
- komplexné spracovanie miezd pre cca 240 zamestnancov v súlade s legislatívnymi predpismi,
- príprava výkazov pre daňový úrad, štatistický úrad, zdravotné poisťovne a ich odoslanie v stanovených termínoch,
- ročné zúčtovanie dane z príjmov fyzických osôb zo závislej činnosti zamestnancov,
- evidenciu exekúcií a zrážok u zamestnancov,
- výpočet a odosielanie podkladov súvisiacich s PN a OČR zamestnancov,
- príprava podkladov na zaúčtovanie mzdových a sociálnych nákladov do účtovníctva, spolupráca s pracovníkmi daňového úradu a inštitúciami sociálneho a zdravotného zabezpečenia pri kontrolách,
- sledovanie zmien v daňovej, mzdovej a odvodovej legislatíve a ich implementácia v praxi,
- výpočet a zúčtovanie finančného príspevku na stravovanie a stravných lístkov do miezd,
- prihlášky, odhlášky, nahlasovanie zmien zamestnancov do a zo SP, ZP

UVÍTAME ak nová kolegyňa/nový kolega bude ovládať základy podvojného účtovníctva.

PRÁCA JE NA SKRÁTENÝ UVAZOK NA 20 HOD. TÝŽDENNE, PRÍP. DOHODOU.

- zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
- systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy,
- dlhodobá pracovná perspektíva,
- koncoročné odmeny,
- vernostný príplatok,
- výhodné nákupy pre zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na
dole uvedenú emailovú adresu. Vyhradzujeme si právo pozvať na osobný pohovor iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

spracovania miezd

Počet rokov praxe

5

- výborná znalosť mzdovej legislatívy
- znalosť programu POHODA - veľkou výhodou

Firma Róbert Gašparík vznikla v roku 1995 v malej výrobni, ktorá sa postupom času rozrástla, vďaka stúpajúcim požiadavkám na trhu, začala rozširovať sortiment, kvalitu a technológiu výroby, čo malo za následok zväčšovanie kapacít ako výrobných, tak i skladovacích.

V roku 2020 sa firma presťahovala do nových priestorov, ktorý spĺňa prísne hygienické a technologické požiadavky Správnej hygienickej praxe so zavedeným funkčným systémom HACCP zodpovedajúcim podmienkam najvyššej kvality.

Počas existencie prešiel náš podnik mnohými výrobnými a organizačnými zmenami a vďaka zachovaniu tradičných receptúr a vysokej kvalite mäsových výrobkov si firma vybudovala stabilné miesto na trhu. V súčasnosti prevádzkujeme 28 vlastných predajní s mäsom a mäsovými lahôdkami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4502712  Dátum zverejnenia: 19.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac