Pomocná sila do kuchyne

Róbert Gašparík s.r.o.

Miesto práce
Bulharská 44, Trnava
Termín nástupu
dohodou
700 EUR/mesiac+ príspevok na pranie a údržbu pracovných odevov: 5,44 EUR/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ručné umývanie riadu
- Obsluha umývačky riadu
- Zabezpečuje činnosti súvisiace s výdajom jedál v stravovacom zariadení
- Vykonávanie prác spojených s prípravou a servírovaním teplých a studených jedál
- Pomocné práce pri príprave potravín na varenie
- Príprava surovín pre kuchára
- Obsluhovanie jednoduchých kuchynských strojov
- Udržiavanie čistoty a poriadku vo všetkých priestoroch stravovacej prevádzky

- pracovná doba: 6.00 hod. - 14.30 hod., PONDELOK - PIATOK, víkendy voľné
- práca na 1 zmenu - ranná
- primerané platové ohodnotenie
- zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
- systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy
- vernostné príplatky
- dlhodobá pracovná perspektíva

V prípade Vášho záujmu zašlite životopis na dolu uvedenú emailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

- zodpovednosť
- práca je vhodnejšia pre ženy

Firma Róbert Gašparík vznikla v roku 1995 v malej výrobni, ktorá sa postupom času rozrástla, vďaka stúpajúcim požiadavkám na trhu, začala rozširovať sortiment, kvalitu a technológiu výroby, čo malo za následok zväčšovanie kapacít ako výrobných, tak i skladovacích.

V roku 2020 sa firma presťahovala do nových priestorov, ktorý spĺňa prísne hygienické a technologické požiadavky Správnej hygienickej praxe so zavedeným funkčným systémom HACCP zodpovedajúcim podmienkam najvyššej kvality.

Počas existencie prešiel náš podnik mnohými výrobnými a organizačnými zmenami a vďaka zachovaniu tradičných receptúr a vysokej kvalite mäsových výrobkov si firma vybudovala stabilné miesto na trhu. V súčasnosti prevádzkujeme 28 vlastných predajní s mäsom a mäsovými lahôdkami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4400236  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac