Vodič skupiny B, C

Róbert Gašparík s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za zverený tovar
- dodržiavanie časových intervalov pri rozvoze tovaru
- starostlivosť o zverené vozidlo
- práca s financiami a s tým spojená hmotná zodpovednosť
- zodpovednosť za včasnú vykládku
- odovzdávanie dodacích listov odberateľom

- príspevok na pranie a údržbu prac. odevov: 140 EUR netto
- primerané platové ohodnotenie
- zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- každoročné zvýšenie platu
- práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
- stravné lístky v hodnote 4,80 €
- systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy
- vernostné príplatky
- dlhodobá pracovná perspektíva

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba: cca 4.30 - 14.00 h
Aj práca v noci

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vodičský preukaz C
• platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča
• KARTA VODIČA do digitálneho tachografu
• KVALIFIKAČNÁ KARTA VODIČA/školenie vodičov
• občianska a dopravná bezúhonnosť
• zdravotný preukaz
• ochota pracovať, samostatnosť, presnosť
• časová flexibilita
- fyzická zdatnosť, odolnosť voči stresu
- kultivované vystupovanie
- ústretový prístup k zákazníkom
- zodpovednosť k práci
- práca s financiami a s tým spojená hmotná zodpovednosť.
- bydlisko Trnava a blízke okolie do 30km

Firma Róbert Gašparík vznikla v roku 1995 v malej výrobni, ktorá sa postupom času rozrástla, vďaka stúpajúcim požiadavkám na trhu, začala rozširovať sortiment, kvalitu a technológiu výroby, čo malo za následok zväčšovanie kapacít ako výrobných, tak i skladovacích.

V roku 2020 sa firma presťahovala do nových priestorov, ktorý spĺňa prísne hygienické a technologické požiadavky Správnej hygienickej praxe so zavedeným funkčným systémom HACCP zodpovedajúcim podmienkam najvyššej kvality.

Počas existencie prešiel náš podnik mnohými výrobnými a organizačnými zmenami a vďaka zachovaniu tradičných receptúr a vysokej kvalite mäsových výrobkov si firma vybudovala stabilné miesto na trhu. V súčasnosti prevádzkujeme 28 vlastných predajní s mäsom a mäsovými lahôdkami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3769920  Dátum zverejnenia: 16.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac