Mäsiar

Róbert Gašparík s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1080 €/Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• delenie a príprava bravčového a hovädzieho mäsa

-150€ dochádzkový bonus
- koncoročné odmeny
-platené nadčasy
-vernostný príplatok
-stravné lístky + strava
-výhodné nákupy pre zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v odbore, výučný list vítaný
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
- zodpovednosť
- flexibilita
-ochota pracovať

Firma Róbert Gašparík vznikla v roku 1995 v malej výrobni, ktorá sa postupom času rozrástla, vďaka stúpajúcim požiadavkám na trhu, začala rozširovať sortiment, kvalitu a technológiu výroby, čo malo za následok zväčšovanie kapacít ako výrobných, tak i skladovacích.

V roku 2020 sa firma presťahovala do nových priestorov, ktorý spĺňa prísne hygienické a technologické požiadavky Správnej hygienickej praxe so zavedeným funkčným systémom HACCP zodpovedajúcim podmienkam najvyššej kvality.

Počas existencie prešiel náš podnik mnohými výrobnými a organizačnými zmenami a vďaka zachovaniu tradičných receptúr a vysokej kvalite mäsových výrobkov si firma vybudovala stabilné miesto na trhu. V súčasnosti prevádzkujeme 28 vlastných predajní s mäsom a mäsovými lahôdkami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3615485  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1080 €/Brutto