Predavač/Predavačka mäsa a mäsových výrobkov

Róbert Gašparík s.r.o.

Trnava, Šenkvice, Častá, Ivanka Pri Dunaji, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, základná mzda + % z tržieb,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za prevádzku predajne
- administratívne práce súvisiace s prevádzkou
- predaj konečnému spotrebiteľovi
- práca s mäsom a mäsovými výrobkami
- práca s pokladňou

- primerané platové ohodnotenie
- zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou,
- práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
- stravné lístky
- systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy
- vianočný príspevok
- vernostné príplatky
- dlhodobá pracovná perspektíva
- ubytovanie zdarma
- príspevok na cestovné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore mäsiar, predavač - nie je podmienkou

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základná znalosť práce s pokladňou.
Zdravotný preukaz.
Vzdelanie v odbore obchod, potravinárstvo a pod., alebo Osvedčenie o odbornej spôsobilosti.
Výhodou sú: znalosti z obchodu, skúsenosti z predaja mäsa, mäsových výrobkov a potravín, schopnosť riadiť kolektív, vítané sú skúsenosti s riadením predajne, aktívny, dynamický, profesionálny prístup k zákazníkom, práca v kolektíve.

Firma Róbert Gašparík vznikla v roku 1995 v malej výrobni, ktorá sa postupom času rozrástla, vďaka stúpajúcim požiadavkám na trhu, začala rozširovať sortiment, kvalitu a technológiu výroby, čo malo za následok zväčšovanie kapacít ako výrobných, tak i skladovacích.

V roku 2006 sa firma presťahovala do nových priestorov, ktorý spĺňa prísne hygienické a technologické požiadavky Správnej hygienickej praxe so zavedeným funkčným systémom HACCP zodpovedajúcim podmienkam najvyššej kvality.

Počas existenice prešiel náš podnik mnohými výrobnými a organizačnými zmenami a vďaka zachovaniu tradičných receptúr a vysokej kvalite mäsových výrobkov si firma vybudovala stabilné miesto na trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Róbert Gašprík s.r.o
Zelenečská 83
917 02 Trnava

Kontakt

ID: 2506982   Dátum zverejnenia: 21.8.2017