Operátor zákaznického centra s aktivní NJ nebo HU

Robert Bosch odbytová s.r.o.

Místo práce
Mikulov, Okres Břeclav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

▼Poskytování informací o výrobcích a službách společnosti po telefonu
▼Přijímání objednávek od klientů
▼Poskytování okamžité podpory a řešení informativních dotazů zákazníků týkající se všech produktů a služeb společnosti po telefonu
▼Řešení reklamací a požadavků zákazníků
▼Vedení evidence objednávek zákazníků
▼Provádění denních a týdenních analýz
▼Vedení administrativy spojené s hlasovými službami

Požadujeme:

▼Výborná znalost německého nebo maďarského jazyka slovem i písmem podmínkou
▼Středoškolské vzdělání
▼Technické zaměření a zkušenosti výhodou
▼Výborné komunikační schopnosti
▼Znalost práce na PC
▼Flexibilita a schopnost samostatného řešení problémů

Nabízíme:

▼ Práci v prostředí rostoucí mezinárodní společnosti
▼ Zaměstnanecké výhody (relokační příspěvek, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek v době pracovní neschopnosti, příspěvek na dopravu do zaměstnání a další benefity)
▼ Nástup dle dohody (ihned)
▼ Místo výkonu práce Mikulov

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2787507  Dátum zverejnenia: 31.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.