Izolatér - Fúkaná izolácia

Róbert Beňovič

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiaczáklad + odmeny a bonusy za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, spoľahlivého a manuálne zručného izolatéra - ideálne pracovitého chalana na aplikáciu fúkanej izolácie.
Zatepľujeme rodinné domy a stavby formou fúkanej izolácie, jedná sa najmä o väzníkové krovy v domoch typu bungalov, ďalej klasické krovy, drevodomy, novostavby, tiež aj staršie rodinné domy atď..

Prax nie je potrebná, zabezpečíme odborné zaškolenie, postupnú prax a samozrejme dlhodobú pracovnú podporu. Postupne si prejdeme všetko krok za krokom, potrebné veci sa naučíte a osvojíte si ich a budete mať všetko zabezpečené tak, aby ste mohli po odbornej aj praktickej stránke kvalitne vykonávať svoju prácu. Dôležitá je pre nás spokojnosť zákazníka, ako aj Vaša.

odborné zaškolenie a každodenná pracovná podpora
dlhodobá spolupráca
stabilné pracovné miesto
priateľský kolektív
kvalitné pracovné odevy a ochranné pomôcky
nadštandardné platové ohodnotenie
pružný pracovný čas, víkendy voľné
žiadne nadčasy, poobedné ani nočné zmeny
k dispozícii dodávkové vozidlo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax vo vedení dodávkového vozidla je výhodou

spoľahlivosť
zodpovednosť
lojalita
fyzická zdatnosť
precíznosť a dôslednosť pri vykonávanej práci

Zatepľujeme rodinné domy a stavby inovatívnou metódou - fúkanou izoláciou.
Do tejto kategórie spadajú najmä domy s väzníkovou konštrukciou, klasickým krovom, drevodomy, novostavby, ako aj staršie rodinné domy s trámovými stropmi, poľnohospodárske budovy, haly, chalupy a všade tam, kde je komplikovaný prístup s klasickou rolovanou izoláciou.
Fúkaná izolácia je ideálne riešenie pre každý typ stavby.
Ďakujeme za Váš seriózny záujem a Tešíme sa na spoluprácu s Vami.
ID: 4260773  Dátum zverejnenia: 22.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac