Logo ROBEL shoes&accessories

Asistentka nákupu značkovej obuvi, kabeliek a doplnkov

ROBEL shoes&accessories

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 200 EUR/mesiacv prípade služobných ciest príplatky, diéty, náhrada cestovných nákladov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zbožňujete krásne topánky, dokonalé kabelky a zaujímate sa o nové módne trendy? Chcete pracovať s novými kolekciami kabeliek, topánok a doplnkov Gant, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Bugatti, Tamaris a mnoho ďalších?  Uplatnite svoj zmysel pre módu a kreujte spolu s nami kolekcie kabeliek, doplnkov a topánok, ktoré budú s radosťou nakupovať naše zákazníčky a zákazníci na našich predajniach Robel shoes & accessories a na našom eshope robel.sk.

Do nášho zohraného mladého tímu v našej rozrastajúcej sa multibrandovej spoločnosti so značkovou obuvou a doplnkami Robel shoes & accessories hľadáme samostatnú a zodpovednú kolegyňu, ktorá posilní náš nákupný tím na centrále v Partizánskom.

Základný predpoklad pre úspešnú uchádzačku je zmysel pre módu a estetický detail, logicko-analytické myslenie,  odvaha a chuť prevziať zodpovednosť.

Náplň práce zahŕňa :

  • Zapracovanie sa do problematiky nákupu,
  • Účasť na výberoch kolekcií topánok a doplnkov slovenských a zahraničných dodávateľov,
  • Návštevy dodávateľov na výstavách a v showroomoch na Slovensku (Partizánske, Bratislava), Česku (Brno, Praha), Taliansku (Miláno, Riva del Garda, Trieste) a Rakúsku (Salzburg) - pravidelné cestovanie,
  • Príprava a spracovanie podkladov pre nákup tovaru,
  • Objednávky tovaru a komunikácia s dodávateľmi v slovenskom a anglickom jazyku.

  • Flexibilná pracovná doba,
  • Práca s módnym tovarom a svetovými značkami,
  • V prípade služobných ciest firemné auto, mobil, počítač,
  • Pravidelné zamestnanecké benefity,
  • Mesačný finančný príspevok na stravu vyplácaný extra ku mzde.

Potešíme sa Vášmu životopisu a motivačnému listu ale kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nákup, obchod, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v nákupe výhodou

  • Prax a skúsenosti v oblasti nákupu výhodou
  • Analyticko - logické myslenie - práca s číslami
  • Samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
  • Zmysel pre detail a estetické cítenie
  • Aktívny vodič - pravidelné cestovanie

Sme slovenská rodinná maloobchodná firma z tradičného obuvníckeho mesta Partizánske prevádzkujúca 35+ multibrandových predajní so značkovou obuvou a doplnkami Tamaris, Bugatti, Rieker, Etimee, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, GANT, Gabor, Hispanitas, atď. na Slovensku + eshop robel.shoes.

Naše predajne nájdete okrem iného aj v nákupných centrách AUPARK (Žilina, Košice, Piešťany), AVION Bratislava, MLYNY Nitra, EURÓPA Banská Bystrica a LAUGARÍCIO Trenčín.

Pravidelne cestujeme za výrobcami obuvi po celej Európe a starostlivo vyberáme tie najlepšie kúsky obuvi a kabeliek od viac než 60 renomovaných značiek, aby ste každú sezónu mali možnosť kúpiť si módny hit, či nadčasovú klasiku. Naše kolekcie sú dynamické, prispôsobené každodennému životu a novým výzvam, ktorým čelíme neustále, ale hlavne sú vyberané s láskou pre našich zákazníkov.

Všetko čo robíme vystihuje naše motto: "Dokonalosť k Tvojim nohám"

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Gendiarová
E-mail: poslať životopis
ID: 4795751  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac