Účtovníčka/Účtovník - maloobchodná spoločnosť Robel shoes & accessories

ROBEL shoes&accessories

Miesto práce
Partizánske
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 400 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej mzdy a osobného ohodnotenia podľa kvalifikácie a skúseností a od typu úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľaj sa na spoločnom úspechu našej spoločnosti zameranej na maloobchod so značkovou obuvou (34 predajní) + eshop robel.sk a posilni náš ekonomický tím s centrálou v Partizánskom.

Naša dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť ROBEL shoes & accessories hľadá do ekonomického tímu kolegu/kolegyňu s analytickým myslením, ktorý má skúsenosti s podvojným účtovníctvom a má záujem priniesť do pracovných procesov efektivitu a svoje skúsenosti.

Kompletnú účtovnú agendu ako aj mzdovú agendu spracovávame v systéme SOFTIP.

Náplň práce:

- samostatné spracovanie podvojného účtovníctva

- spracovanie pravidelných účtovných a štatistických výkazov a uzávierok

- príprava a spracovanie podkladov pre mesačné DPH priznanie a kontrolné výkazy

- príprava podkladov pre audit a všetkých náležitostí s účtovnou uzávierkou

- sledovanie legislatívnych zmien

Požiadavky:

- prax a skúsenosti s podvojným účtovníctvom

- precíznosť a spoľahlivosť

- ovládanie a práca v SOFTIPe výhodou

- profesionálny prístup k práci

- Úzka spolupráca s vedením spoločnosti

- Pracovný PC, firemný mobil

- Zvýhodnené zamestnanecké nákupy

- Príjemný kolektív s centrálou v Partizánskom

- Možnosť sebarealizácie a inovácie/zefektívnenia procesov

- Dlhodobá pracovná perspektíva

- V prípade dohody možnosť čiastočne pracovať z domu

Prosím kontaktovať emailom a posielať životopisy na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia a účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SOFTIP - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert

Počet rokov praxe

1

Prax v programe SOFTIP výhodou

Sme slovenská rodinná maloobchodná firma z tradičného obuvníckeho mesta Partizánske prevádzkujúca 35+ multibrandových predajní so značkovou obuvou a doplnkami Tamaris, Bugatti, Rieker, Etimee, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, GANT, Gabor, Hispanitas, atď. na Slovensku + eshop robel.shoes.

Naše predajne nájdete okrem iného aj v nákupných centrách AUPARK (Žilina, Košice, Piešťany), AVION Bratislava, MLYNY Nitra, EURÓPA Banská Bystrica a LAUGARÍCIO Trenčín.

Pravidelne cestujeme za výrobcami obuvi po celej Európe a starostlivo vyberáme tie najlepšie kúsky obuvi a kabeliek od viac než 60 renomovaných značiek, aby ste každú sezónu mali možnosť kúpiť si módny hit, či nadčasovú klasiku. Naše kolekcie sú dynamické, prispôsobené každodennému životu a novým výzvam, ktorým čelíme neustále, ale hlavne sú vyberané s láskou pre našich zákazníkov.

Všetko čo robíme vystihuje naše motto: "Dokonalosť k Tvojim nohám"

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3944052  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac