3,5 - 6,49 EUR/hod.

ROBEL shoes & accessories - 3,5 až 6,49 Euro/hodina/brutto (Ref. č.: ROBEL shoes - 90)

ROBEL shoes&accessories

Miesto práce
Aupark Žilina, Veľká Okružná, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre posilnenie nášho tímu v našej prevádzke ROBEL shoes & accessories v Aupark Žilina hľadáme šikovných a pracovitých ľudí na dohodu/brigádu.

Pracovná doba: Pondelok - Nedeľa od 14:00 - 18:00 - flexi - upresní sa podľa dohody

Náplň práce:

Obsluha zákazníkov

Blokovanie

Práca s tovarom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,5 Euro brutto/hod pracovný deň ; 4,99 Euro brutto/hod/sobota ; 6,49 Euro brutto/hod/nedeľa

Dobrý kolektív a príjemné prostredie

Flexibilná pracovná doba

Práca v stabilnej spoločnosti, kt. má na Slovensku viac ako 35 predajní

Pokiaľ radi pracujete s módnym tovarom, spľňate vyššie uvedené požiadavky a chcete pracovať s nami v ROBEL shoes, budeme radi, keď nám pošlete Váš životopis a motivačný list s fotkou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

maloobchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Prax v maloobchodnom predaji s obuvou výhodou

Príjemné vystupovanie
Pozitívny vzťah k predaju a ústretový prístup k zákazníkom
Komunikatívnosť a samostatnosť
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Flexibilná pracovná doba aj počas víkendov

Naša rozvíjajúca sieť predajní ROBEL shoes &accessories (www.robel.sk) patrí k najväčším slovenským maloobchodným sieťam so značkovou obuvou na Slovensku. Vo svojich viac než 35 predajniach ROBEL shoes ponúkame dámsku a pánsku značkovú obuv a doplnky popredných európskych výrobcov. Bližšie informácie nájdete na www.robel.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ROBEL shoes&accesories - Aupark Žilina
Veľká okružná 59A
01001 Žilina
www.robel.sk

Kontakt

ID: 3783706   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,5 Euro brutto/hod pracovný deň ; 4,99 Euro brutto/hod/sobota ; 6,49 Euro brutto/hod/nedeľa